League of Legends League of Legends Haberleri

Biofrost, TSM’in yeni desteği olabilir

ESPN’den Jacob Wolf’un haberine göre TSM ve CLG destekleri takas etti, bunun sonucunda Smoothie CLG’ye, Biofrost ise TSM’e transfer oldu.

Geçtiğimiz yılı başarısız geçirem TSM uluslararası turnuvalara katılamadı. Yeni sezona farklı bir kadroyla girmeyi hedefleyen LCS temsilcisi ilk olarak Bjergsen’in sözleşmesini uzattı. Ekibin aynı zamanda ormancı Akaadian ve nişancı Zven’le yolları ayıracağı konuşuluyor. Destek pozisyonunda da bir değişiklik yapmayacaksın isteyen TSM, ESPN’den Jacob Wolf’un haberine göre CLG ile destek oyuncularını takas edecek. Bunun karşılığında Smoothie’nin yeni takımı CLG olurken Biofrost eski takımı TSM’e geri dönecek.

Kariyerine NA CS’te başlayan Biofrost bir yıl içinde 4 farklı takımda forma giydi. TSM’in dikkatini çeken oyuncu ilk LCS tecrübesini burada yaşadı ve Doublelift ile iyi bir uyum yakaladı. TSM o mevsim çıktığı 18 maçta sadece 1 yenilgi gördü ve şampiyon olmayı başardı. Bunun ardından Bio ilk Worlds deneyimini yaşadı. TSM’de 3 mevsim geçiren isim bu mevsimlerin hepsinde şampiyon oldu ve ardından CLG ile anlaştı.

CLG’de Stixxay ile oynayan Biofrost başta çok iyi gözükmese de zamanla performansını arttırdı. CLG’de 4 mevsim geçiren yıldız destek bu mevsimlerin 3’ünde play-off’lara kalamadı. Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde 3. olan CLG, Bölge Finalleri’nde Clutch Gaming’e kaybederek Worlds’e katılma hakkını kaybetti. Biofrost geçtiğimiz mevsim gayet iyi bir performans sergiledi.

Jacob Wolf espor dünyasının en çok saygı gören gazatecileri arasında yer alıyor. Bu iddianın doğru çıkma olasılığı çok yüksek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir