League of Legends League of Legends Haberleri

Black, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Dark Passage nişancısı Black, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Dark Passage mevsim başında radikal bir karar alarak genotiplerinin oyunculardan oluşan bir kadro kurdu. Üniversite Ligi’nde oynamış olan Juuzou, Berentt, Black ve Pbd’nin yanındaki tek tecrübeli oyuncu Crystal’dı. Crystal yerine Kituruken’in gelmesiyle kadro iyice gençleşti. Bu beşli arasında en çok parlayanlardan biri olmayı başaran Black, gelecek mevsim için teklifleri değerlendirdiğini duyurdu.

Black, daha önce herhangi bir takımda forma giymedi. Bu mevsim ilk kez Vadi’ye inen oyuncu gösterdiği performansla geleceğinin parlak olduğunu herkes gösterdi. Kendisinden beklenenin bir hayli üstünde oynayan nişancı takımının kazanma koşullarından biri olmayı başardı. Nauru’nun takım katılmasıyla kadrodaki tecrübe arttı ve çaylak nişancının oyunu öğrenmesi için önemli bir fırsat doğdu.

Eski günlerine dönmek için oyuncu yetiştirmek isteyen Dark Passage mevsim başında yaptığı transferlerle eleştiri odaklarının hedefi olmuştu. Takım VFŞL’de 9. olup play-off’lara kalamadı ancak Akademi Ligi’nde yarı final oynamayı başardı. Kadronun önemli oyuncularından Black başarılı bir mevsimi gerisinde bıraktı.

Mekanik olarak iyi bir seviyede olan nişancı oyun bilgisini her geçen gün geliştirecektir. Herhangi bir takımın Black’i alabilmesi için Dark Passage’a bir bonservis bedeli ödemesi gerekiyor. Takım daha önce Ragner ve Kaori’yi satarak bir gelir elde etmişti. Çaylak nişancı bir başka takımla anlaşma sağlarsa, Dark Passage bir kez daha bonservis bedeli kazanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir