League of Legends League of Legends Haberleri

Broken Blade, Corpse ve Closer Royal Bandits’e transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Royal Bandits, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Geçtiğimiz dönem Victorious Ace forması giyen Corpse ve Beşiktaş’ta oynayan Closer’ı kadrosuna katan ekip, üst koridoruna ise Şampiyonluk Ligi’nin en yetenekli oyuncularından Broken Blade’i transfer etti.

2017 yılı Royal Bandits için hayal kırıklığı ile kapandı. Yaz Mevsimi’nde iyi bir kadro kurmasına rağmen ligde galibiyet alamayan takım, önümüzdeki sezona Battlegrounds’tan başlayacak. Kadro açısından hatalı seçimler yapmışa benzeyen ekip, 2018 kadrosu için ciddi transferler gerçekleştiriyor.

Yükselme Ligi’nin genç yeteneklerinden Closer, daha önce de formasını giydiği Bandits’e geri döndü. Yaz Mevsimi’ni Beşiktaş’ta geçiren ve oldukça iyi bir sezon geçirmesine rağmen Şampiyonluk Ligi’ne yükselme fırsatını iki defa tepen Closer, finallerde mental anlamda zayıf kaldı. Fakat oyuncunun bir dönem daha YL’de oynayacak olması tecrübe açısından çok şey katabilir. Corpse ise geçtiğimiz mevsim Yükselme Ligi’nin en değerli destek oyuncularından birisiydi. Şampiyonluk Ligi tecrübesi de bulunan Corpse da tıpkı Closer gibi Bandits’i ŞL’ye çıkarmak için mücadele edecek.

Takımın bomba transferi ise üst koridorda gerçekleşen Broken Blade oldu. Profesyonel hayatına 2017 Kış Mevsimi’nde Galatasaray Esports ile adım atan oyuncu, geçtiğimiz mevsime Dark Passage’da başlamış ve ardından Galakticos’a transfer olmuştu. Ligimizin en yetenekli üst koridoru olarak gösterilen Broken Blade’in aynı zamanda çok genç oluşu, daha kendisini çok geliştireceğinin de sinyali anlamına geliyor.

2018 yılı için yepyeni bir yapılanmaya giden Royal Bandits’in bu transferlerden de önce menajer koltuğuna Mert Tanrıverdi’yi getirdiğini de not düşelim. Galatasaray Esports’un ardından geçtiğimiz mevsimi Victorious Ace’te geçiren fakat takımı bu sefer ŞL’ye çıkartmayan Tanrıverdi, önümüzdeki sezon Royal Bandits’in şampiyonluğu için çaba gösterecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir