League of Legends League of Legends Haberleri

Bursaspor Esports, üst üste ikinci galibiyetini Royal Bandits karşısında aldı

Ligin yeni ekibi Bursaspor Esports, geçtiğimiz mevsim KMF’de boy gösteren Royal Bandits’i yenerek üst üste ikinci galibiyetini aldı. 

2018 Yaz Mevsimi’ne çok kötü başlayan takımlardan Bursaspor Esports, ikinci hafta bambaşka bir görüntü çiziyor. Dün aldığı galibiyetin ardından bugün de Royal Bandits’i yenen ekip, seçim yasaklama ekranını çok iyi geçirdi. Milica’ya yine Ryze’ı seçen BUR’da alt koridorda Hades’in imza şampiyonu Yasuo ile Alistar’ı izledik. Buna karşın Royal Bandits ise çok daha standart bir kompozisyon kurmayı tercih etti.

Alt koridorda tercihlerden ötürü baskıyı kurmayı başaran BUR, Hades’e erken oyunda iki skor kazandırmayı başardı. Yasuo’nun baskısını haritaya yaymayı başaran takımda Ryze-Camille ikilisi ise takım savaşlarının kahramanı oldu. Genel olarak çok daha koordineli oynayan ekip ilk kanı veren Maokai’yi adeta kendi başına bıraktı ve haritanın geri kalanındaki avantajını genişletmeye oynadı. Çok iyi takım savaşları çıkaran BUR, Baron güçlendirmesini aldıktan sonra kendi orta koridor inhibitöründeki takım savaşını kazandı ve bu koridordan ilerleyerek galibiyete uzandı. BUR’da Stefan takımını sırtlarken RBE’de Closer ile Abbedage’ın etkisiz kaldığını söylemek mümkün.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir