League of Legends

Dark Passage.Dominos, Yaz Mevsimi’ne ciddi değişikliklerle girmeye hazırlanıyor

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’ni beşinci sırada tamamlayan ve playoff çeyrek finalinde YouthCrew’a elenen Dark Passage.Dominos, Yaz Mevsimi öncesi kadrosunda önemli değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Başarılarla dolu geçmişi olmasına rağmen son yıllarda bir türlü istediği yerlere gelemeyen Dark Passage, 2018 Kış Mevsimi öncesi ses getiren transferlere imza atmıştı. Ligdeki Koreli furyasına katılan ekip, global League of Legends sahnesinde adını duyurmuş Kakao’yu getirerek taraftarlarını ve Türk espor izleyicilerini heyecanlandırmıştı. Alt koridora Ruvelius ve 1907 Fenerbahçe ile Worlds tecrübesi yaşamış Japone’yi transfer eden DP, üst koridorda Marshall, ortada da genç yetenek Lucete ile anlaşmaya varmıştı.

Ancak bu transfer hamleleri de DP’ye başarı getirmedi. İnişli çıkışlı bir grafik çizdiği sezonun sonunda bir şekilde playoff’lara adını yazdırmayı başaran ekip, henüz ilk turda, üstelik kötü de bir görüntü çizerek YouthCrew’a elendi. Bugün sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuru yayınlayan Dark Passage.Dominos, gelecek sezon için almış olduğu ciddi kararları takipçileriyle paylaştı.

Koç Morning ve destek Japone ile gelecek sezon yola devam edecek olan DP yönetimi, tecrübeli yerli oyuncuları Marshall ve Ruvelius’u ise yedeğe çekeceklerini duyurdu. Lucete yerine orta koridora getirilen TRY ile yolları ayıran ekip, Türkiye’de oynamak istemediğini belirten yıldız ormancısı Kakao’nun da yedeğe çekildiğini açıkladı.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.