League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: Dark Passage ve Galakticos, Broken Blade ile Marshall’ı takas etti

Şampiyonluk Ligi’nde zor günler geçiren iki takım Dark Passage.BKM Express ve Galakticos, lig tarihinin gördüğü en sansayonel takaslarından birine imza atarak üst koridorda takasa gitti.Son hafta maçlarında Marshall Dark Passage, Broken Blade ise Galakticos forması ile mücadele edecek.

Şampiyonluk Ligi transfer açısından oldukça hareketli günlere sahne oluyor. Geçtiğimiz günlerde Rogu’yu yedeğe çeken Galakticos, üst koridorunda da bir değişikliğe gidiyor. Mevsim başında iyi bir kadro kurmasına rağmen meyvelerini bir türlü alamayan ekip, üst koridora yaptığı Marshall transferi ile herkesi heyecanlandırmıştı. Oyuncunun dördüncü haftaya kadar cezalı olmasından ötürü Rare ile Vadi’ye inan GAL, Marshall’ın gelişinden sonra da oyununu bir türlü geliştiremedi. Takımın oyuncu ile yollarını neden ayırdığı bilinmiyor, fakat GAL’ın kimya konusunda sıkıntı yaşamış olması mümkün.

Öte yandan en az Galakticos kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşayan diğer bir takım da Dark Passage. Broken Blade ve Cinkrof gibi yetenekli oyuncuların yanına desteğe de LCS patentli Hustlin’i getiren ekip, TBF 2017’nin en büyük adaylarından birisi olarak gösteriliyordu. Mevsimin başında alışma sürecini fazlasıyla uzatan DP, son haftalarda ise ciddi bir performans düşüklüğü yaşıyor. Oynadığı son dört seriyi de kaybeden Dark Passage mevsim finallerine katılma başarısı gösterse de çeyrek finalden öteye geçemeyecek bir oyun ortaya koyuyor.

Broken Blade-Marshall takasının iki takım için de nasıl sonuçlanacağını kestirmek güç. İki oyuncunun da bireysel performans açısından iyi bir konumda olması takımlara nasıl bir katkı sağlayacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir