Dark Passage, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Kadrosunu Duyurdu League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, Kış Mevsimi Kadrosunu Duyurdu

Şampiyonluk ligi takımlarından Dark Passage, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 kadrosunu duyurdu. Ekip önümüzdeki sezon üst koridorda Kackos, ormanda Stomaged, orta koridorda Jool, alt koridorda Bini ve Pbd beşlisiyle mücadele edecek.

 

Dark Passage, 2023 Kış Mevsimi öncesinde merak edilen kadrosunu açıkladı. Ekip geçen sezon da Dark Passage’da mücadele eden üst koridor Alihan “Pbd” Ocaklı, Hong “Bini” Geon-Bin ve Kang “Jool” Dong-soo ile yola devam ederken 2 yeni transfer duyurdu.

Dark Passage için Last Dance: Stomaged

Stomaged’in profesyonel kariyeri 2013 yılında HWA Gaming forması altında başladı. League of Legends profesyonel arenasına öncelikle üst koridor olarak başlayan oyuncu 2014 yılında orman rolüne geçti. Always With Honor ve Ahraz Esports’tan sonra ilk takımına bu sefer ormancı olarak giden oyuncunun yolu 2016 yılında SuperMassive’e düşmüştü.

Yıldızlar karması olarak kurulan ve Thaldrin, Naru, Achuu ve Dumbledoge’dan oluşan takımın ormancısı olarak görev almıştı. Yıllar geçti ve bu isimlerin her biri teker teker takımdan ayrıldı. Stomaged, takımda kalan tek orijinal üyeydi. Sonrasında espora bir süre ara veren oyuncu son olarak Yunan Ligi takımlarından Olympiacos Alimou forması giymişti. 2 yıl sonrasında tekrardan lige ve oyuna geri dönen Stomaged, Dark Passage forması ile şampiyonluk arayacak.

Polonyalı Kackos

Polonyalı üst koridor oyuncusu Krzysztof “Kackos” Kubziakowski, profesyonel League of Legends kariyerine ülkesinde başladı. Uzun yıllar Avrupa’nın yerel liglerinde forma giyen oyuncu bu yıl Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek.

Dark Passage, yeni sezonda takımın koçunun EliWood olacağını açıkladı. 24 yaşındaki eski destek oyuncusu, kariyerinin ilk koçluk deneyimini yaşayacak.

DAHA FAZLA ŞAMPİYONLUK LİGİ HABERİ İÇİN

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir