League of Legends

Dark Passage, Ninja ve Farfetch’i transfer etti

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Dark Passage.BKM Express orta koridora Ninja, destek pozisyonuna da Farfetch’i transfer etti.

Ligde kötü günler geçiren ve mevsim finallerine katılıp başarı yakalamak isteyen Dark Passage, Marshall’ın yanında kadrosunu iki oyuncu ile daha güçlendirdi. Birçok transfer haberine şahitlik ettiğimiz bu güne Marhsall – Broken Blade takası ile başladık. Üst koridorlarında taze kan isteyen DP ve Galakticos oyuncularını değiştirdi ve Marshall Dark Passage’a giderken, genç yetenek Broken Blade GAL’ın yolunu tuttu. Bu büyük takasın ardından Dark Passage orta koridor ve destek pozisyonlarında da değişikliğe gitti. Böylece geçtiğimiz hafta da Taikki’yi takıma katan ekip, kısa süre içerisinde HolyPhoenix hariç tüm oyuncularını değiştirmiş oldu.

Orta koridorda bekleneni veremeyen Immortoru yerine takıma dahil edilen Ninja espor kariyerine Kore ekibi Prime Otimus’ta başladı. Ardından Çin’e transfer olarak Team WE’ye dahil olan oyuncu, Team Dragon Knights ile LCS kariyerine devam etti. Team Arena ve Renegades gibi takımlarda boy gösteren başarılı orta koridor, son olarak Team EnVyUs’ta forma giydi. Nisan ayında takımla yolları ayrılan Ninja, şimdi Dark Passage’ın başarısı için ter dökecek. Yapılan bu yabancı oyuncu transferinin ardından bir Türk oyuncu almak durumunda olan DP, Hustlin’i göndererek destek pozisyonuna daha önce Team Vulture, P3P ve Royal Bandits formaları giyen Farfetch’i getirdi. DP’nin yeni kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Marshall
  • Orman: Taikki
  • Orta koridor: Ninja
  • Nişancı: HolyPhoenix
  • Destek: Farfetch
Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.