League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage’ın yeni ormancısı Cinkrof oldu

Şampiyonluk Ligi’nin köklü ekiplerinden Dark Passage, 2017 Yaz Mevsimi için ormancı rolüne Cinkrof’u transfer etti. Oyuncu, son olarak EU LCS ekiplerinden Origen’de forma giymiş fakat takımın kötü durumuna çare olamamıştı.

Kış Mevsimi’ni hayal kırıklığı ile kapatan Dark Passage, Yaz Mevsimi için iddialı bir kadro kurmak adına ilk transferini orman rolünde gerçekleştirdi. Takım geçtiğimiz mevsim de iyi bir kadro kurmuş, Wickd, Obvious ve Holyphoenix gibi yıldızlar ile şampiyonluğu hedeflemişti. Bir türlü takım sinerjisini oturtamayan DP, ne yazık ki ligi yedinci sırada bitirmiş ve Şampiyonluk Ligi’nde kalma mücadelesinde Team Turquality ile karşılaşmıştı. Bu eşleşmeyi rahat bir şekilde geçen takım şimdi gözünü TBF kupasına dikmiş durumda.

Yetenekli Obvious’tan dilediği gibi yararlanamayan Dark Passage, başka bir genç yıldız olan Cinkrof ile anlaştı. Origen’e transfer olmadan önce İspanya Ligi’nde oynayan oyuncu, takımın en iyisi olarak gösteriliyordu. Hali hazırda dağılan Origen’in en parlak oyuncusu olarak gösterilen Cinkrof, Bahar Mevsimi’nde çıktığı sekiz karşılaşmada 1.4 KDA elde etmesine rağmen %70.4 skor katkısında bulunmuş, erken oyunda hareketli tarzı ile beğenileri toplamıştı.

DP’nin genç yetenekler ile etkili kadro kurmasına daha önce de şahit olmuştuk. Şu anda Unicorns of Love’da oynayan Xerxe ile Fnatic’te oynayan Caps, geçtiğimiz yıl DP’de oynamış ve takım ile şampiyonluğa ulaşmıştı. DP’nin yeni kadrosu hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Fakat takımın üst koridor ve destek rollerine de transfer yama ihtimali oldukça yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir