League of Legends League of Legends Haberleri

Darshan ve FBI, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu

Son olarak CLG forması giyen üst koridor Darshan ve Bombers forması giyen nişancı FBI, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu.

Yıllar sonra CLG’den ayrılan Darshan, takım tekliflerini değerlendirdi. Oyuncunun hangi ekiple anlaşacağı bir hayli merak ediliyordu çünkü LCS ekiplerinin kadroları neredeyse tamamlandı. Bugün Bombers’dan ayrılan FBI’ın da yeni takımı hakkında yorumlar yapıldı. Bugün yapılan açıklamaya göre ikilinin yolları kesişti. Darshan ve FBI, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu.

Darshan, 2012 yılından beri profesyonel sahnede yer alıyor. Deneyimli üst koridor Monomanian Esports, Team Dynamic, Good Game University, Team Coast, Team Dignitas ve CLG formaları giydi. Eski adıyla ZionSpartan, 2014 yılından beri CLG forması giyiyordu. İşler takım için ilk zamanlar gayet iyi gitse de son 1 senede gösterilen performans pek iç açıcı değildi. Kadroda değişiklikler yapılmasını düşünen CLG, Darshan ile yollarını ayırarak 1907 Fenebahöe’den Ruin’i transfer etti.

FBI ise kısmen yeni bir oyuncu. 2017 yılında Sin Gaming’le kariyerine başlayan nişancı Order ve Bombers forması giydi. Kariyerinin son bölümüne kadar ortalama bir oyuncu olan FBI son mevsim inanılamaz bir gelişme gösterdi. Yetenekli nişancıyı tanımayanlar için MSI Ön Elemesi’nde oynanan Bombers-Phong Vu Buffalo maçını izlemesini şiddetle tavsiye ediyoruz. Maçta mekaniklerini konuşturan oyuncu turnuva genelinde harika oynadı.

Bu transferlerle birlikte Golden Guardians Akademi kadrosu şekillenmek üzere. Bakalım takım gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir