League of Legends League of Legends Haberleri

Dedikodu: Snowflower ve KaKAO, Papara SuperMassive’de!

Kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre Snowflower ve KaKAO, Papara SuperMassive’e transfer olmak üzere.

2020 sezonunun başında beklentilerin altında kalan Papara SuperMasssive, Yaz Mevsimi öncesi iki bomba patlatmak istiyor. İki yabancı oyuncuyla anlaşmak isteyen ekip, kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre Koreli eski oyuncusu Snowflower ve daha önce Dark Passage forması giymiş olan KaKAO’yu renklerine bağlamak üzere. Bu transferler gerçekleşirse uzun bir süredir takımda bulunan Stomaged’in ayrılması muhtemel.

LCK’de iyi performanslar sergiledikten sonra GBM ile birlikte SuperMassive’e transfer olan Snowflower, VFŞL’de sergilediği performansla taraftarların gönlünde taht kurmuştu. Sevilen destek, Zeitnot ile birlikte harika bir uyum yakalamış ve dominant performanslar sergilemişti.

KaKAO’nun VFŞL kariyeri Snowflower kadar başarılı değildi. Koreli ormancı Dark Passage ile başarısız bir mevsim geçirdi ve ülkesine dönerek CK’de mücadele etti.

Kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre bu ikilinin Papara SuperMassive’e transfer olması an meselesi. KaKAO’nun gelişiyle uzun süredir SUP forması giyen Stomaged’in nasıl bir yol izleyeceği hakkında bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir