LEC_x_Displate_article_header League of Legends

Displate LEC Ortaklığı

2023 LEC Yaz Mevsimi’nin başlamasına çok az kala, Displate ile ortaklığımızı bir üst seviyeye taşıdığımızı duyurmaktan onur duyuyoruz. Displate x LEC lisanslı koleksiyonunu başlatıyoruz. Bu koleksiyon, Runeterra dünyasından sanat eserlerini içeren 39 lisanslı posteri içeriyor.

Displate, espor kraliyetinin duvarlarına uygun yüksek kaliteli metal posterler üretecek. Bu posterler resmi olarak lisanslanmış sanat eserlerini içerecek ve Displate’ın online mağazasından satın alınabilecek. Hayranlara, League’in en ikonik 22 şampiyonundan splash art seçme şansı sunulacak.

İlk seride hayranların favorileri olan Jinx, Vi, Ekko, Miss Fortune, Ahri ve Teemo gibi karakterler yer alacak. Yakın gelecekte daha fazla şampiyon tasarımı ve koleksiyon eklenecek.

Riot Games’in Esports Ortaklık EMEA Başkanı Eva Suarez, “Displate, 2023 yılında LEC için integral bir ortak oldu,” dedi ve ekledi: “Yaz mevsimine girerken ortaklığımızı yükseltmeye devam edebileceğimiz için çok heyecanlıyız. Hayranlarımızın tutkularını serbest bırakmalarına ve sergilemelerine yardımcı olmak her zaman en büyük önceliğimizdir ve Displate’ın bunu başarmamıza yardımcı olacak mükemmel bir ortak olduğunu düşünüyoruz.”

Displate Espor ve Oyunlara Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Displate CEO’su Mateusz Godala, “Geçen yıl başlayarak, Displate espor ve oyunlara sürekli olarak yatırım yapmaya devam ediyor, ürünlerimizi yeni oyunculara ve dünya genelindeki hayranlara getiriyor,” dedi ve ekledi: “LEC ile ortaklık kurmak, global oyuncu topluluğu için yeni, benzersiz bir deneyim yaratma konusunda lider bir markayla çalışma fırsatı sunuyor.”

2023 LEC Sezon Finali’ne yaklaştıkça, Displate ile ortaklığımızı LEC hayranları için daha fazla aktivasyon ile bir üst seviyeye çıkarmaya devam edeceğiz. Daha fazla güncelleme için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın – ve 17 Haziran’da 2023 LEC Yaz Mevsimi için sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir