Eternal Fire, Dark Passage Engelini Aşıp 2. Tura Yükseldi! League of Legends

Eternal Fire, Dark Passage Engelini Aşıp 2. Tura Yükseldi!

Şampiyonluk Ligi’nde play-off heyecanı başladı. İlk turda Dark Passage ve Eternal Fire karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan seriyi 3-2 kazanan Eternal Fire adını 2. tura yazdırırken Dark Passage sezonu tamamladı.

League of Legends Şampiyonluk Ligi heyecan dolu bir karşılaşmaya sahne oldu. Şampiyonluk için mücadele eden iki takımın karşılaştığı 2. tur maçında, Eternal Fire ile Dark Passage arasındaki çekişmeli müsabaka nefesleri kesti. Nihayetinde, Eternal Fire 5 maçlık seriyi 3-2’lik galibiyetle tamamlayarak bir üst tura yükseldi.

Serinin başından sonuna kadar büyük bir rekabet içinde geçtiği gözlerden kaçmadı. Her iki takım da taktiksel üstünlük sağlamak için ellerinden geleni yaptı.

Eternal Fire ekibi, oyuncularının üst düzey performansı ve takım içi uyumu sayesinde zorlu mücadelede öne geçmeyi başardı. Dark Passage ise onurlu bir mücadele sergileyerek maça kadar umutlarını korudu.

Serinin 5. karşılaşmasında , Eternal Fire’ın kazandığı avantajı koruyarak galibiyete uzanan taraf oldu ve adını ikinci tura yazdırdı.

İlk tur 2. karşılaşmasında bu akşam Papara SuperMassive ve FUT Esports karşı karşıya gelecek.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir