League of Legends League of Legends Haberleri

fabFabulous, Royal Youth’a transfer oldu

Uzun bir sürenin ardından Bahçeşehir SuperMassive’den ayrılan üst koridor fabFabulous, son şampiyon Royal Youth ile anlaşmaya vardı.

VFŞL’nin en eski oyuncularından biri olan fabFabulous uzun soluklu kariyerine birçok başarı sığdırdı. Kurulduğu günden bu yana Bahçeşehir SuperMassive bünyesinde yer alan oyuncu, koç olarak girdiği ekipte üst koridor rolünde devam etmişti. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan ismin yeni durağı hakkında dedikodular dolanıyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre bu dedikodular resmiyete döküldü. fabFabulous, son şampiyon Royal Youth’a transfer oldu.

Kariyerinde ilk olarak HWA Gaming forması giyen yıldız üst koridor ilk şampiyonluğunu burada yaşadı. Ardından Dark Passage’a transfer oldu ve kariyerinin belki de en başarılı dönemini yaşadı. Dark Passage’ın efsane Crystal, Naru, HolyPhoenix, Touch’lı kadrosunun bir parçası olan fabFab, takımıyla şampiyonluklar yaşadı ve Worlds’e katılan ilk Türk oyuncular arasında yer aldı. DP’den ayrıldıktan sonra HWA Gaming’e dönen oyuncu burada iki mevsimde de yarı final oynayabildi.

SuperMassive’in kuruluşuyla takıma koç olarak katılan fabFabulous, aynı zamanda Thaldrin’in yedeğiydi. Bu ikili arada sırada değişti ancak fabFab bir yerden sonra formanın tek sahibi oldu denebilir. Thaldrin’in takımdan ayrılmasıyla kadrodaki tek bir üst koridor kaldı. 4 senedir SuperMassive forması giyen isim son senesinde sallantılı performanslar sergilemişti. Oyuncunun yeni durağı son şampiyon Royal Youth oldu.

Bu transferle birlikte Royal ve SUP üst koridorları takas etmiş oldu diyebiliriz. Bakalım bu değişiklik takımlar için nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir