League of Legends League of Legends Haberleri

Farfetch, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Sezon başında herhangi bir takımla anlaşma sağlamayan Farfetch, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu.

Alt koridordaki sinerjiyi bir türlü yakalayamayan 1907 Fenerbahçe Espor, Luger ve Neos’u değiştirerek bir hamle yaptı. Luger ile çıktığı 3 maçı da kazanan ekip, Neos ile 4 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyet aldı. Bu 7 maç boyunca alt koridorun sabit tek ismi Wendelbo oldu. Fenerbahçe haritanın alt tarafından memnun değil gibi gözüküyor. Bu sebeple bir değişiklik daha yapan ekip, Farfeth ile anlaşmaya vardı. Farfetch bu mevsim herhangi bir takımla anlaşma sağlamamıştı.

Profesyonel oyunculuk kariyerine Team Vulture formasıyla başlayan yerli destek, ilk olarak Yükselme Ligi’nde forma giydi. O mevsim tamamlanmadan P3P Esports’a transfer oldu ve takımıyla Yükselme Ligi şampiyonluğu yaşadı. Kısa bir süre Royal Bandits forması giydikten sonra VFŞL kariyeri başladı ve Dark Passage ile anlaştı. Burada HolyPhoenix ile birlikte oynadı.

Sonraki durağı Team Aurora oldu. Naru’ya göre Farfetch o dönemlerde fazla hata yapıyordu ancak zamanla kendini geliştirmeyi başardı. Okulu Bahçeşehir Üniversitesi ile Avrupa şampiyonluğu yaşadı ve Beşiktaş Esports ile anlaşmaya vardı. Burada yine Holy ile birlikte oynadı ve geçtiğimiz mevsim son olarak Galatasaray Esports forması giydi. Galatasaray’da sezonu tamamlayamadı ve yerini Dumbledoge’a bıraktı.

Farfetch’in 1907 Fenerbahçe Espor’a transferiyle takımda bu sezon ilk kez destek oyuncusu değişti. Wendelbo 4 haftanın tamamında forma giymişti. Bakalım Farfo’lu Fenerbahçe nasıl performanslar sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir