League of Legends League of Legends Haberleri

Flame, FlyQuest’e transfer oluyor

Geçtiğimiz yıl Immortals’ta mücadele eden ve adeta ikinci baharını yaşayan Flame, Inven Global’in haberine göre FlyQuest’e transfer oldu. 

Franchising sisteminin geldiği NA LCS’te sezon arası transfer dönemi tüm çılgınlığı ile devam ediyor. Hemen hemen her takımda ciddi değişiklikler olurken bir haber de FlyQuest’ten geldi. Inven Global’e göre franchising’e kabul edilmesi büyük bir şaşkınlıkla karşılanan ekip, üst koridoruna Flame’i getiriyor.

Geçtiğimiz yıl NA LCS’e Cloud9 Challenger takımını satın alarak adım atan FlyQuest, C9C oyuncularının tamamını da kadrosunda tutmuştu. Hai, Balls ve Lemonnation gibi orjinal Cloud9 kadrosunda bulunan oyunculardan oluşan FlyQuest, mevsim dahilinde iyi başlamasına rağmen son haftalarda genellikle performans düşüklüğü yaşamıştı. Öte yandan takımda Batı’nın en iyi lideri olarak gösterilen Hai’nin bulunması ise büyük bir fark yaratmıştı.

Takımın görece en zayıf iki rolünün üst koridor ve destek olduğundan bahsetmek gerekiyor. C9 zamanında rakiplerin baskısını çok iyi bir şekilde absorbe eden Balls genç yeteneklere karşı iyi oynayamıyordu. Franchising ile kadrosunu WildTurtle etrafına kurmayı amaçlayan FlyQuest, desteğe getirdiği Stunt’ın ardından ikinci transferini üst koridora yaptı.

Immortals’a transfer olmadan önce oldukça kötü performanslar sergileyen yıldız oyuncu, NA’deki zamanını verimli değerlendirdi ve takım uyumunun da artmasıyla kendisini gösterebildi. Koreli üst koridorlar arasında gayet iyi bir durumda olan Flame, yeniden yapılanan FlyQuest’in önemli isimlerinden birisi olacaktır.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir