League of Legends League of Legends Haberleri

FMF Esports’un (Victorious Ace) Yükselme Ligi kadrosu belli oldu

Açık elemelerden birinci olarak ayrılan ve önümüzdeki mevsim Yükselme Ligi’nde mücadele etme hakkı elde eden FMF Esports’un kadrosu belli oldu.

Geçtiğimiz mevsim Galatasaray Esports’ta menajer olarak görev alan ve küme düşüşün ardından takımla yollarını ayıran Mert Tanrıverdi’nin kurduğu FMF Esports’un Yükselme Ligi’nde hangi kadroyla mücadele edeceği belli oldu. Buna göre üst koridorda Atom ve ormanda Taikki’ye yer veren ekip, orta koridoru ise tecrübeli isim Avenuee’ya teslim etti. Atom-Taikki ikilisi geçtiğimiz mevsim Team AURORA’da forma giyerken, Avenuee takımda bu iki oyuncunun koçu pozisyonunda yer alıyordu. FMF Esports, bu üç tecrübeli ismin yanında alt koridorda nişancı pozisyonunda Sketch, destekte ise Corpse ile mücadele edecek. Önce Madagger ile anlaşan ekip, oyuncunun stajı olduğundan dolayı maçlara Corpse ile çıkacak. Sketch ise İtalya’da NxG Asus ve CSQ takımlarıyla mücadele etmiş tecrübeli bir oyuncu olarak ön plana çıkıyor.

Bakıldığında Sketch hariç ligimizi tanıyan oyunculardan oluşan bir kadro kuran FMF Esports, sinerji yakalanması halinde başarılı olma potansiyeline sahip bir ekip olarak ön plana çıkıyor. Atom ile Taikki’nin uyumu ve orta koridorda Avenuee’nun tecrübesiyle iyi işler yapması beklenen ekip, alt koridor ikilisinin açık eleme maçlarındaki uyumu yakalaması durumunda Şampiyonluk Ligi’ne çıkmayı başarabilir. Bu sezon daha çekişmeli geçmesi beklenen Yükselme Ligi’nde kimlerin mutlu sona ulaşacağını her birlikte göreceğiz. Son olarak FMF Esports’un önümüzdeki günlerde bir isim değişikliğine gideceğini de hatırlatalım.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • holymokoko 13 Haziran 2017

    Hocam takım Victorius Ace olarak devam edicek. İstersen haberi tekrardan düzenle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir