League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, 8. haftaya tamamı yerli oyunculardan oluşan kadrosuyla çıkacak

Ligden düşmesi geçtiğimiz hafta kesinleşen Galakticos, yarın başlayacak 8. hafta karşılaşmalarına tamamı yerli oyunculardan oluşan kadrosuyla çıkacak.

Kış Mevsimi öncesi rakipleri önemli transferler yaparken mütevazı bir kadro kurma yoluna giden Galakticos, iyi geçirdiği ilk haftanın ardından oynadığı tüm maçlarından yenilgiyle ayrıldı. Kötü gidişe ilk olarak orman pozisyonunda değişiklik yaparak dur demek isteyen ekip, Viking’i göndererek önce Styllee, ardından da Neo ile anlaştı. Ancak bu hamleler de GAL’ın ligde mağlubiyet serisini ortadan kaldırmaya yetmedi.

Daha sonra orta koridordaki genç yeteneği Backlund ile yollarını ayıran Galakticos, Kore tekli derecelisinden Swing ile anlaşma sağladı. Bireysel olarak yetenekli olduğu gözlemlense de takıma bir şey veremeyen genç oyuncu da kısa bir Türkiye macerasının ardından GAL’dan ayrıldı. Geçtiğimiz haftayı da galibiyetsiz tamamlayan ve ligden düşmesi kesinleşen ekip, 8. haftaya üç farklı isimle girmeye hazırlanıyor. Ormanda Yunus “Chosenn” Baş ve orta koridorda Mert “MGX” Güvercin ile mücadele edecek Galakticos, destek pozisyonunda da YL’de Çilekler’in koçluk görevini üstlenen Can Özgür “Özgür” Kara’ya şans tanıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir