League of Legends

GBM, Galatasaray Espor’a transfer oldu

Galatasaray Espor

Son olarak Royal Youth forması giyen tecrübeli orta koridor GBM gelecek sezon için Galatasaray Espor’la anlaştı.

Ülkemize geldiği günden bu yana iyi ve kötü fazlasıyla eleştirilen GBM son mevsiminde Royal Youth’la istediği kapanışı yapamadı. Oyun içi kararları almasıyla bilinen oyuncu RYL ile normal sezonda iyi bir performans sergilese de playofflarda beklentilerin altında kaldı. Ligimizde 2. senesini tamamlaycak oyuncu Royal Youth ile yollarını ayırdığını açıklamıştı. Oyuncunun yeni durağı Galatasaray Espor oldu.

Kariyerinde önemli takımlarda forma giymiş olan GBM ligimizde SuperMassive formasıyla harika 2 mevsim geçirdi. Normal sezonda gösterdiği dominant performansıyla ligimizin en iyi orta koridorları arasında gösterilen GBM uluslararası sahnede istediği gibi oynayamadı. SUP’un MSI Ön Elemeleri’nde EVOS ve Worlds Ön Elemeleri’nde G-Rex’e karşı oynadığı maçlarda bolca hata yapan Koreli taraftarların tepkisini çekmişti.

Orta koridor liderlik özelliğiyle kariyerinde oynadığı her takımda ön plana çıkmayı başardı. Son olarak Royal Youth’la Kış Mevsimi’nde yarı final oynamayı başaran oyuncu takımının buralara gelmesindeki en büyük etkenlerden biri oldu. GBM’in tecrübesi ve oyun bilgisi oyuncuyu takımlar için bir hayli değerli kılıyor.

GBM transferiyle birlikte kadroda sadece 2 oyuncu belli oldu. Kaptan Madness’ı kadroda tutan ekip orta koridor transferiyle birlikte kadrosunu tamamlamaya bir adım daha yaklaştı. Takımın üst koridor, orman ve destek için kimleri düşündüğü henüz bilinmiyor. Bakalım Galatasaray Espor gelecek mevsim nasıl bir kadroyla mücadele edecek ?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.