League of Legends League of Legends Haberleri

Griffin oyunculari 10 milyon won başarı ikramiyesi aldı

Sezonun ilk yarısını puan tablosunun en üstünde tamamlayan Griffin, takım yönetiminin aldığı kararla oyunculara ve koça 10 milyon won (9.000 dolar) ödül verileceğini açıkladı.

Ekip çaylak oyunculardan oluşmasına rağmen bu sezona fırtına gibi bir başlangıç yapmış ve ilk yarıyı 8-1 tamamlamıştı. İlk sıradaki takım tek yenilgisini KT Rolster’a karşı aldı. Alt ligden gelerek ligin veteranlarına kök söktüren ekip tüm League of Legends seyircilerinin takdirini toplamış durumda. Yönetim de bu mükemmele yakın performanslarını takdir etmiş olmalı ki yüksek bir tutarı gözden çıkamış. Twitter üzerinden yapılan açıklamada “Serüvenimizin geri kalanında da bizi lütfen destekleyin” ifadesi yer alırken verilen ikramiye için “bir çeşit teşvik” sözleri kullanıldı.

Yaz Mevsimi’nin başında lige dahil olan Griffin LCK’ye çıkana kadar 16, ligde KT Rolster engeline takılana kadar ise 6 maç üst üste kazanmıştı. Bu performansıyla herkesi etkileyen takımın ligin ikinci yarısında ise neler yapacağı merakla bekleniyor. Ekip ilk yarıdaki performansını sürdürmeyi başarabilirse, dünyada bir çok organizasyona örnek olabileceği kesin. İkinci yarıda neler olacağını her beraber izleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir