League of Legends League of Legends Haberleri

Hioss, Taikki ve Godbro, Galatasaray Espor’dan ayrıldı

Galatasaray Espor, Twitter üstünden yaptığı açıklamada Hioss, Taikki ve Godbro’yla yolların ayrıldığını duyurdu.

Galatasaray, VFŞL Kış Mevsimi’ne Hioss, Taikki, Godbro, Madness ve Tolerant beşlisiyle çıktı ve sezon sonunda ilk olarak Tolerant’la yollarını ayırmıştı. Oyuncunun Royal Youth’a transferiyle geri kalan isimlerin durumunun ne olacağı merak ediliyordu. Taikki ve Godbro sosyal medya üzerinden tekliflere açık olduklarını duyurmuştu. Hioss ise profilinden Galatasaray ile ilgili olan tüm bilgileri kaldırdı. Kulüp tarafından resmi açıklama bugün geldi ve Hioss, Taikki, Godbro üçlüsüyle yolların ayrıldığı duyuruldu.

Galatasaray sezon başında kurduğu kadroyla güç sıralamalarında ortalara yazıldı. Takım sezona çok iyi başladı. İlk iki hafta yenilgi almayan ekip 3. haftada 1907 Fenerbahçe ve Royal Youth’a kaybetti. Galatasaray normal sezonda çıktığı 18 maçta 9 galibiyet 9 mağlubiyet aldı ve 5. sıraya yerleşti. Playofflara katılma hakkı kazanan ekip ilk turda Doğuş Üniversitesi Aurora’yı 3-0’la geçti. Takım çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup oldu.

Hioss, Taikki, Godbro üçlüsü kendilerinden beklenenden daha iyi bir performans ortaya koydu diyebiliriz. Sezon genelinde Hioss ve Taikki’nin oyun içinde bazen anlaşamadığını gördük. Bunun dışında iki oyuncu da bireysel olarak fena değillerdi. Şampiyon havuzunun dar olmasıyla eleştirilen Godbro ise normal sezonda çıktığı 18 maçta 9 farklı şampiyon oynadı. Bu şampiyonlar arasından Galio ile 9 KDA tutturmayı başardı.

Galatasaray’ın bu hamleden sonra gelecek sezon için kuracağı kadro bir hayli merak ediliyor. Bakalım ekip nasıl bir kadro kuracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir