League of Legends League of Legends Haberleri

HolyPhoenix, Beşiktaş’ın gelecek mevsim kuracağı kadroyu açıkladı

Twitch üstünden yayın yapan nişancı HolyPhoenix, Beşiktaş Esports’un gelecek mevsim Vadi’ye ineceği kadroyu açıkladı.

Geçtiğimiz mevsim beklenen performansı sergileyemeyen Beşiktaş Esports playofflara kalamamıştı. 18 maça çıkan ekio 8 galibiyet 10 mağlubiyet aldı. Normal sezonda 7. sırada kalan Beşiktaş son haftaya akademi ağırlıklı bir kadroyla çıkmıştı. Nagne ve Seonghwan’ın kadrodan ayrılmasıyla takımın yeni yabancıları merak ediliyordu. Panky’nin de oyunu bırakmasıyla üst koridor transferi de taraftarların merak ettiği bir başka konu oldu. Takımın nişancısı HolyPhoenix yayının takımın gelecek mevsim Vadi’ye ineceği kadroyu açıkladı. Beşiktaş Esports Yaz Mevsimi kadrosu: Smoke, Kireas, Robin, Koearn Kid, Ma1ev, HolyPhoenix, Neos, Anthrax, Onur.

Holy’nin açıklamalarına göre Beşiktaş gelecek mevsim aynı 1907 Fenerbahçe gibi genç ve deneyimli oyuncuları harmanlayarak bir beşli kurma peşinde. Esporin’in haberlerine göre Smoke ve Robin’in takımla anlaşması bekleniyordu. HolyPhoenix yayınlarında birkaç gündür Anthrax ile beraber duo oynuyordu. Kurulacak yeni kadroya göre akademi ve as takım oyuncuları değişmeli olarak forma giyecek.

Akademi Ligi’nde başarılı bir performans sergileyen Robin’in VFŞL’de şans bulması oyuncunun geleceği açısından bir hayli önemli olacaktır. Aynı şekilde genç oyuncu Kireas için de bunu söylemek mümkün. Üst koridor Smoke ise uzun süredir sahnede bulunan bir oyuncu. Holy’nin yorumlarına göre Anthrax VFŞL’ye hızlı alışırsa ligin en iyi desteklerinden biri olabilir.

Takımda kesin olmayan tek rol orta koridor. Koearn Kid’le henüz bir anlaşma yapılmamış. Bakalım Beşiktaş Esports gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir