League of Legends

HWA Gaming’in kadrosu belli oldu

Bu sezon Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Türk espor sahnesinin köklü takımlarından HWA Gaming kadrosunu açıkladı.

Geçtiğimiz mevsim playoff’larda boy gösterirken bir anda art arda aldığı mağlubiyetlerle ligde kalma mücadelesi verme pozisyonuna gelen HWA, Çilekler karşısında 3-2 mağlup gelerek Yükselme Ligi’ne düşmüştü. Bu sezon tekrar Şampiyonluk Ligi’ne yükselebilmek için güçlü bir takım kurma hedefiyle yola çıkan ekip, yaptığı takviyeler sonrası kadrosunu tamamladı. Buna göre daha önce Cognac ile birlikte takımda yer alan ve tecrübeli ismin P3P eSports’a gitmesi sonrası destek pozisyonunda tek başına kalan Revanche, HWA’nın bu rolü teslim ettiği isim oldu. Bu oyuncunun yanına ise Şampiyonluk Ligi, IWCI ve MSI gibi önemli tecrübeleri bulunan Achuu’yu getiren ekip, böylece YL bazında güçlü bir alt koridor kurmuş oldu. Orta koridorda ve ormanda yer alan isimler ise değişmedi. Buna göre geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu pozisyonlarda Xico ve Trix forma giyecek.

PANKY ve Marshall’ın takımdan ayrılmasının ardından sezon öncesi üst koridor için arayışlara giren HWA, bu pozisyon Push2Win ile mücadele edecek. Yine orta koridorda Polyokov ve yedek nişancı rolünde Bigibang’i kadrosunda bulunduran ekip, kadro derinliğine sahip bir takım olarak ne kadar ciddi olduğunu gösterdi. Bu sezon oldukça çekişmeli geçmesi beklenen Yükselme Ligi’nde HWA’nın bu kadro ile başarılı olup olamayacağını hep birlikte göreceğiz. Ancak tecrübeli isimlere yer veren ve önemli yedek oyuncuları da kadrosuna katmış olan ekibin tekrar Şampiyonluk Ligi’ne çıkması oldukça muhtemel.

  • Üst Koridor: Push2Win
  • Orman: Trix
  • Orta Koridor: Xico, Polyokov
  • Nişancı: Achuu, Bigibang
  • Destek: Revanche
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.