League of Legends League of Legends Haberleri

HWA, ligin yeni ekibi Bursaspor’u mevsimin ilk maçında mağlup etti

2018 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan Bursaspor’u 38 dakikanın sonunda yenmeyi başaran HWA, mevsime galibiyetle başladı.

İki takım da yeni metaya çok kulak vermemişçesine standart kompozisyonlar tercih etti. Alt koridorda nişancı-destek eşleşmeleri oldukça standartken ormanda ise Taliyah-Xin Zhao eşleşmesi izledik. Erken oyun oldukça sakin ve yavaş geçse de onuncu dakikaların başında HWA’nın alt koridorunu üst koridor kulesini almak için rotasyona göndermesi takım adına kilidi açan hamle oldu.

Karşılaşmaların fazlasıyla kartopuna dönüştüğü bu metada HWA’nın da aynı şekilde maçı rahat bir şekilde kapatması bekleniyordu. Fakat hem Bursaspor iyi defans yapmayı başardı, hem de HWA daha güvenli bir oyun tarzı benimsedi. Karşılaşmada yaklaşık 15 dakika hiçbir aksiyon yaşanmadı ve altın farkı da sabit kaldı. Baktığımızda Ezreal tercihinden ötürü bu Bursaspor’a yarasa da tek bir hamle maçın kopmasına neden oldu. HWA’nın aldığı baron güçlendirmesi takıma büyük bir avantaj sağladı ve iki inhibitör olarak geri döndü. Üzerine Kadim Ejder’i de alan ekip, 38 dakikanın sonunda maçı bitirdi.

Bursaspor’un büyük oranda uyumsuz oyunu göze çarparken HWA’da Armut’un yıldız Urgot performansı takıma galibiyeti getirdi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir