League of Legends League of Legends Haberleri

Hylissang, kontratını 2020’ye kadar uzattı

Fnatic, destek oyuncusu Hylissang ile masaya oturarak oyuncunun sözleşmesini 2020 yılına kadar uzattı.

2017 yılında Jesiz’in ardından takıma katılan Hylissang, o günden beri takımın demirbaşları arasına katıldı. Rekkles’la harika bir uyum yakalayan oyuncu LEC destekleri arasında yüksek sıralara yerleşti. Unicorns Of Love döneminde de adından bahsettiren Bulgar oyuncu Fnatic’le birlikte özdeşleşmeye de bir hayli yaklaştı. Fnatic, Hylissang’in kontratını 2020 yılına kadar uzatma kararı aldı.

Kariyerine Unicorns Of Love formasıyla başlayan Hylissang, takımın formasını 3 yıl giydi. Orada da bir hayli sevilen Bulgar destek oyun içindeki kararları ve oyun dışındaki pozitif havasıyla takım arkadaşlarının sevgisini kazandı. UOL formasıyla 3 yıl geçiren oyuncu takımla büyük bir başarı elde edemedi. Desteğin bireysel performansı ise yorumcular tarafından beğeniyle anlatılıyordu. 2017 yılında Fnatic’le anlaşan isim Rekkles’ın partneri oldu. Rekkles ile birlikte harika bir uyum yakalayan oyuncu takımını üst seviyelere taşıdı.

“Mic Check” videolarından gördüğümüz üzere Hyli’nin takım arkadaşlarıyla arası gayet iyi. Pozitif bir karakteri olan destek oyun dışında takım arkadaşlarıyla iletişimnini iyi tutarak mental anlamda büyük katkı sağlıyor. Tecrübeli destek Fnatic’le geçirdiği 2 sene içinde 1 MSI yarı finali, LEC şampiyonlukları ve Worlds finali gördü. Hylissang bu tecrübelerle birlikte oyununu iyice geliştirdi.

Fnatic geçtiğimiz mevsim playofflara yarı finalde veda etti. Kadro yapısını bozmayan ekip gelecek mevsim şampiyon olmayı hedefliyor. Hyli’yle sözleşmeyi uzatan ekip uzun vadede kadroda değişiklik yapmayacak gibi duruyor. Bakalım takımın gelecek mevsim göstereceği performans nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir