League of Legends League of Legends Haberleri

Ignar, Bbq Olivers’a transfer oluyor

Worlds 2017’nin yıldız oyuncularından Ignar, 2018 Bahar Mevsimi’nde LCK’ye dönüyor. Inven Global’in haberine göre başarılı destek, Bbq Olivers’a transfer oldu. 

Misfits’ten ayrılışının ardından yeni takımı merakla beklenen Ignar, görünüşe göre LCK’ye geri dönüyor. 2015 yılında Incredible Miracle takımında yer alan oyuncu sonrasında buradan ayrılmış ve 2016 yılının başlarına kadar mücadele edeceği KT’ye katılmıştı. 2016 Yaz Mevsimi’nde ligden ayrılan ve Misfits’e transfer olan oyuncu, geçtiğimiz yıl da EU LCS’e yükselmişti. Lige yükselişinin ardından büyük bir başarı göstererek Yaz Mevsimi’nde final oynayan Misfits, Worlds 2017’ye de katılma hakkı kazanmıştı.

D grubunda herkesin averaj takımı olarak gördüğü Misfits, grubu Flash Wolves ve Team SoloMid’in ardından ikinci bitirerek çeyrek finale yükselmiş ve SK Telecom T1 ile eşleşmişti. Ignar’ın şöhretini de arttıran seri bu oldu. Kızgın Buhurdanlık metasının hakim olduğu turnuvada Leona ve Blitzcrank gibi agresif savaş başlatıcı destek şampiyonları tercih eden Ignar, takımının maçları kazanmasında da büyük bir rol oynamıştı. Özellikle de Savaş Şevki-Leona tercihi sonrasında SKT tarafından da tercih edildi.

İstikrarlı bir şekilde iyi oynayan Ignar, önümüzdeki mevsim Bbq Olivers’ın alt koridor oyuncusu Ghost ile takımının başarısı için mücadele edecek. Oyuncunun Ghost ile nasıl bir ikili olacağı da merak ediliyor. Öte yandan Bbq Olivers’ın şu anda orman pozisyonunda da bir boşluk bulunuyor. G2’den ayrılan Trick için BBQ’ya transfer olacağı konuşulsa da henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir