League of Legends League of Legends Haberleri

Immortals ve CLG ormancılarını takas ediyor

NA LCS ekiplerinden Immortals,  Jake “Xmithie” Puchero’yu kadrosuna katıp, karşılığında ormancısı Joshua “Dardoch” Hartnett’i CLG’ye gönderme kararı aldı.

Kuzey Amerika’dan 2017 Yaz Mevsimi öncesi transfer haberleri yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Geçtiğimiz hafta CS takımı eUnited’ın GBM ve Dandy’yi takıma katarak önemli bir hamle yaptığı bölgede, bugün de önemli bir takas haberi sahneyi salladı. Buna göre Bahar Mevsimi’nde amaçlarına ulaşamayan iki ekip Immortals ve CLG, Yaz Mevsimi için orman oyuncuları arasında takas gerçekleştirme kararı aldı. Üç yıldır CLG formasıyla ligde mücadele veren 26 yaşındaki tecrübeli oyuncu Xmithie, kariyerine Immortals’ta devam edecek. Team Liquid Academy’de yıldızı parlayan ve geçtiğimiz sezon Immortals’ta mücadele eden Dardoch ise bir yıl içindeki üçüncü transferini CLG’ye giderek gerçekleştirecek. Bu takasın takımlara neler katacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Bilindiği üzere Huni, Adrian ve Reignover’ın takımdan ayrılışının ardından düşüşe geçen Immortals, 2017 Bahar Mevsimi normal sezonunda yedinci sırada yer alıp playoff’lara katılma başarısı gösterememişti. Counter Logic Gaming ise dördüncü sırada bitirdiği normal sezonun ardından çeyrek final aşamasında 2-0 öne geçmesine rağmen FlyQuest’e mağlup olmuş ve playoff’lara erken veda etmişti. Dardoch’un agresif oyun tarzı ve Xmithie’nin tecrübesiyle yeni takımlarına ne katacağı merak konusu.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir