League of Legends League of Legends Haberleri

Juuzou, Dark Passage’a transfer oldu

Son olarak BAU Raiders’la Üniversite Ligi’ni kazanan üst koridor Juuzou, gelecek mevsim için Dark Passage’la anlaştı.

Espor alanında ülkemizin en büyük değerlerinden olan Dark Passage uzun süredir istikrarlı bir kadro yapısı oturtamadı. Son 2 senedir neredeyse her mevsim farklı beşlilerle oynayan takım, gelecek mevsimden itibaren bu gidişata bir son vermek istiyor. Takım sahibi Ertuğ Okçuoğlu’nun açıklamalarına göre genç ve uzun vadeli bir kadro kurmak isteyen ekip ilk transferini yaptı. Son olarak Üniversite Ligi’nde boy gösteren Juuzou, Dark Passage’a transfer oldu.

Üniversite Ligi boyunca takımının dikkat çeken isimlerinden olan Juuzou gayet başarılı bir turnuva geçirdi. Turnuvanın farvorilerinden BAU Raiders ekibinin bir parçası olan üst koridor, turnuva genelinde rakip üst koridorlara kıyasla çok daha başarılıydı. Aynı performansını final maçında da gösteren oyuncu takımının kupayı kazanmasında büyük rol oynadı. Taşıyıcı şampiyonlarla öne çıkan üst koridor mekanik olarak turnuvanın en iyileri arasındaydı.

Bu transfer Dark Passage için yeni bir serüvenin başlangıcı diyebiliriz. Ertuğ Okçuoğlu, Ragner ve Kaori’nin bonservislerinden elde edilen gelirle kurulan yeni kadro ve takım içi faaliyetlerin uzun soluklu olmasını istediklerini belirtmişti. Anlaşılan DP cephesi aynı HWA (Istanbul Wild Cats) gibi genç ve istekli oyunculardan kurulu geleceği parlak bir beşli kurmak istiyor.

Takımın ilk transferi Juuzou oldu. Diğer koridorlar için kimlerin düşünüldüğü henüz bilinmiyor. Bakalım DP’nin diğer transferleri kimler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir