League of Legends League of Legends Haberleri

Leage of Legends 2015 All-Star oylaması sonuçlandı

Tüm sunuculardan oyuncuların bir araya gelip mücadele edeceği All-Star etkinliğinin büyük sunuculardaki oylaması sonuçlandı. 10-13 Aralık tarihinde düzenlenecek All-Star etkinliğinde NA LCS, EU LCS, LMS, LCK, LPL ve Wild Card turnuvasından gelecek All-Star takımı mücadele edecek.

League of Legends’ta sezon arasındaki en önemli etkinliklerden olan All-Star etkinliğinde kadrolar oldukça ilginç olacağa benziyor. NA LCS’te Counter Logic Gaming’ten Team SoloMid’e transfer olan Doublelift ile “kavgalı” olan Aphromoo alt koridora seçilirken, LCK’te SK Telecom T1’den üç oyuncu rollerinde en yüksek oyları aldı. Oylama sonuçları ise şu şekilde:

  • NA LCS: Dyrus-Hai-Bjergsen-Doublelift-Aphromoo
  • EU LCS: Huni-Amazing-xPeke-Rekkles-Yellowstar
  • LCK: Marin-Bengi-Faker-Pray-Madlife
  • LMS: Ziv-Karsa-Toyz-Bebe-Olleh
  • LPL: Koro1-Clearlove-Rookie-Uzi-Pyl

Riot Games’in koyduğu kurallara göre aynı takımdan sadece iki kişi All-Star etkinliğine katılabiliyor. Bu yüzden LCK’den ve EU LCS’ten turnuvaya katılacak kadro şu şekilde olacak:

  • Marin-Score-Faker-Pray-Madlife
  • Huni, Amazing, xPeke, Rekkles, kaSing

Turnuvaya katılacak son takım ise, Avustralya’da düzenlenecek Wild Card All-Star turnuvası ile belli olacak. Bu turnuvaya katılacak sunucular Avustralya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Uzakdoğu Asya ve Türkiye.

Ülkemizin WildCard All-Star’a seçilen kadrosu ise şu şekilde olmuştu:

  • Thaldrin, Crystal, Naru, HolyPhoenix, Dumbledoge, fabFabulous (yedek)

Avustralya’daki Wild Card turnuvası 26 Kasım’da başlayacak. Grup maçları tamamlandıktan sonra 29 Kasım tarihinde tüm oyun modlarında final müsabakaları düzenlenecek. Takımlar, farklı modlarda aldıkları dereceye göre puan kazanacak ve toplamda en yüksek puanı kazanan takım, 10-13 Aralık’da düzenlenecek olan League of Legends 2015 All-Star etkinliğine katılmaya hak kazanacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir