League of Legends League of Legends Haberleri

Licorice, Wiggily ve Selfie, Cloud9’a transfer oldu

2018 sezonu için ilk transferlerini yapan Cloud9, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile genç oyuncuları Licorice, Wiggily ve Selfie ile anlaştığını duyurdu. 

Görece iyi bir 2017 sezonu geçiren ve Worlds 2017’de çeyrek finale kalan tek Batı takımı olan Cloud9, yeni sezondaki ilk transferlerini açıkladı. Daha önce Impact ile yollarını ayıran ve bu pozisyona Licorice’ı aldığı konuşulan takım, bu söylentinin gerçek olduğunu resmi açıklama ile kanıtladı. Impact’in gidişi ile üst koridoruna birinci sınıf bir oyuncu almayı planladığı konuşulan takım, orman ve orta koridor konusunda da kadrosunu güçlendirdi.

NA sunucunda birinci sıraya kadar yükselen ve geçtiğimiz mevsimi Phoenix1’da geçiren Wiggily, 2018 sezonunda Cloud9 forması giyecek. Genç ve yetenekli olan oyuncunun as takımda Contractz gibi bir rakibi varken pek şansı bulunmasa da, franchising ile gelen akademi takımı kurma zorunluluğu ile Wiggily’nin kendisine yer bulabileceğini söylemek mümkün. Öte yandan Avrupalı League of Legends seyircisinin yakından tanıdığı Selfie de Cloud9’ın yeni oyuncularından. Schalke 04’te oynayan ve son olarak Misfits’i EU LCS’e çıkaran kadronun mimarlarından olan Selfie, önümüzdeki mevsim C9 forması giyecek. Tıpkı Wiggily gibi Selfie’nin de Jensen gibi ciddi bir rakibi bulunuyor. Fakat oyuncunun da kendisine rahatlıkla akademi takımında yer bulabileceğini söylemek mümkün.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Cloud9’ın as takımında şu anda üst koridor boşluğu bulunuyor. Ray’in de Kore’ye dönmek istediği konuşulurken, takımın franchising’in de etkisiyle büyük bir yıldız transfer etme ihtimali son günlerin en çok konuşulan dedikodularından.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir