League of Legends League of Legends Haberleri

CaptainFlowers, bu hafta sunuculuk yapamayacak

LCS sunucusu Clayton “CaptainFlowers” Raines, bir This or That bölümüne uyuyakaldığı için gelemediğinden Riot Games, kendisinin bu haftaki sunuculuğunu askıya aldı.

Lol Esports’un Youtube kanalında This or That adlı içerikte sunuculuk yapan CaptainFlowers, uyuyakaldığı için son videoya yetişemedi ve bölüm, kendisi olmadan çekildi. Geçenlerde attığı Tweet’te, o günün sabahına kadar yayın yaptığını ve sonrasında uyanamadığını yazan sunucu, ayrıca videoya katılamadığı için sonraki hafta yapacağı sunuculuk görevinin askıya alındığını yazdı.

Sunucunun attığı Tweet sonrasında hayranlar öfkelendi. Bir çok espor takipçisi, Riot Games’in verdiği cezanın gereksiz ağır olduğu konusunda Reddit’te yazılar yazmaya başladı. Yine de CaptainFlowers, Riot’un kararını şu cümlelerle savundu;

“Bu durum ilgi çekmeye başladığı için bir şeyi kesinleştirmek istiyorum. Bu haftaki gösteride bana yer vermemeleri kararına tamamen katılıyorum.” Diyerek ekledi. ”O Tweet’i bu hafta beni kamera önünde görmeyince insanların endişelenmemesi için attım. Twitter’daki bazı insanlar Riot’a kızmış gibi gözüküyor fakat olay bu değil. Bu olayın tek sorumlusu var: Ben.”

Hayranların neden bu kadar kızgın ve heyecanlı olduklarını anlamak oldukça kolay. Bu hafta lig için oldukça önemli bir hafta. Bir çok soru cevap bulacak ve dengeler değişecek. Cloud 9 acaba 10 maçlık bir yenilmezlik serisi yapabilecek mi? İkinci, dördüncü ve yedinci sırayı paylaşan toplamda sekiz takım var. Yani ligin sadece birincisi ve sonuncusu belli. Tüm dengelerin değişeceği hafta da sevilen yayıncının yanlarında olmalarını istiyorlar. Yine de Riot Games kararından dönecek gibi gözükmüyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir