League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, Achuu ile yollarını ayırdı

Ligin ikinci yarısında Danimarkalı nişancı Achuu ile anlaşan Dark Passage, oyuncu ile sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu.

Mevsimin sona ermesi ile birlikte gelecek mevsim ligde mücadele edecek takımlar kadrolarında düzenlemeler yapmaya başlıyor. Ortalığı sallayacak transfer haberleri için şimdilik erken olsa da takımlar en azından artık beraber yola devam etmeyecekleri oyuncuları açıklamaya başladılar.

Haber bu sefer ligimizin en köklü takımlarından olan Dark Passage’dan geldi. Beklentilerin üzerinde bir mevsim geçiren takım lig aşamasını ikinci sırada bitirmeyi başarmıştı. Mevsimin başlarında nişancı pozisyonunda Black ile oynayan Dark Passage, sonrasında oyuncu ile yollarını ayırmış ve alt koridorda Wastee’ye şans vermeye başlamıştı. Seyirciler Wastee’nin performansından oldukça memnunken takım oldukça şaşırtıcı bir karar almış ve ligimizde daha önce de oynamış Achuu ile anlaşma imzalamıştı.

Takımı ile çıktığı ilk maçta oldukça iyi bir performans sergileyen Achuu, seyircilerin ve analistlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Ligde oynadığı diğer iki maçta da ilki kadar olmasa da ortalamanın üzerinde bir performans sergilemişti.

Playoff aşamasında ortaya koyduğu oyun ise maç kaybettiren cinstendi. Yarı final aşamasında fastPay Wildcats ile karşılaşan Dark Passage, seriyi 3-0 kaybederek şampiyonluk hayaline veda etmek zorunda kalmıştı. Serinin göze çarpan oyuncusu ise kötü performansı ile Achuu olmuştu.

Takım, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşım ile, Danimarkalı oyuncuları ile sözleşmelerini karşılıklı olarak feshettiklerini duyurdu. Önümüzdeki mevsim için anlaşacakları nişancının kim olacağı ise merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir