League of Legends

fastPay Wildcats, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

fastPay Wildcats, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu
fastPay Wildcat

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi’nde finale kadar yükselmeyi başaran fastPay Wildcats, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Transfer döneminin kapanmasına saatler kala 2020 Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek takımlar, kadrolarını teker teker duyurmaya başladı. Bu takımlardan birisi de geçtiğimiz mevsimin Şampiyonluk Ligi finalisti fastPay Wildcats.

Finale kadar çıkmayı başaran ve StarScreen, Ferret, Serin, Kaori ve Pbd’den oluşan kadrosunu koruyan organizasyon takıma birkaç ekleme yaptı. Nyx, Sylchaise, Neramin ve Vivien’i de takımda tutan fastPay Wildcats, Naz “Nyasha” Silay’ı da kadroya kattı.

Koç kadrosuna da eklemeler yapmayı ihmal etmediler. Takımın ana koçu durumunda bulunan Mete “RoboGod” Sevinç pozisyonunu korurken koç takımına Kaan “Rider” Hacıbaltalı ve Emre “Major” Yiğittekin’i ekledi.

fastPay Wildcats, geçtiğimiz mevsimin sürpriz yumurtalarından birisiydi. Akademi Ligi’ni sadece lig aşamasında bir kez mağlubiyet alarak bitiren ve kupayı evine götürmeyi başaran ekip, Şampiyonluk Ligi’nde de birçoğumuzu şaşırtmıştı. Özellikle ligin ikinci yarısında büyük bir ivme yakalayan takım önce çeyrek finallerde Papara Supermassive’i elemeyi başarmış sonra aynı tarifeyi Dark Passage’a da uygulamıştı. Performansıyla gözleri üzerinde toplayan ekip finale kadar çıkmayı başarmış fakat kupayı 1907 Fenerbahçe’ye kaptırmıştı.

Organizasyonun önümüzdeki mevsim göstereceği performans ise bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Kış Mevsimi’nin ikinci yarısında gösterdikleri performansı devam ettirip ettiremeyeceklerini zaman gösterecek.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi, 6 Haziran’da çevrim içi olarak başlayacak. Detaylı bilgiye şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.