League of Legends League of Legends Haberleri

Febiven, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Misfits forması giyen orta koridor Febiven, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Avrupa’nın en deneyimli orta koridorları arasında yer alan Febiven kariyerinin ortalarında yakaladığı çıkışı son zamanlarda sürdüremedi. LCS’e giden isim  geçtiğimiz yıl yeniden Avrupa’ya döndü ancak takımıyla önemli bir başarı elde edemedi. Misfits Gaming ağır üstünde iyi bir kadro kurmuş olmasına rağmen Vadi’de kötü performanslar sergiledi ve başarısız oldu. Bunun üstüne kadroda bazı değişiklikler yapan ekibin gelecek sene farklı bir beşli kuracağı biliniyordu. Orta koridor Febiven, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerinde ilk olarak Cloud9 Eclipse forması giyen Febiven EU CS’te mücadele etti ancak LEC’e çıkmayı başaramadı. H2k ile EU CS’te devam eden isim burada gösterdiği performansla Fnatic’in ilgisini çekti ve 2015 Bahar Mevsimi’nde LEC’e transfer oldu. Takımın kadrosu ilk olarak Huni ,Reignover, Febiven, Steelback ve YellowStar’dan oluşuyordu. Ekip bu beşliyle MSI’da yarı final oynadı, bir sonraki mevsim ise Rekkles Fnatic’e geri döndü.

Worlds yarı finali gören Hollandalı orta koridor Fnatic’ten ayrılıp yeniden H2k ile anlaştı ve ardından LCS’e gitme kararı alarak Clutch Gaming’e transfer oldu. Clutch’la ilk mevsiminde play-off’lara kalan oyuncu ikinci mevsiminde normal sezonu 9. sırada tamamladı. Avrupa’ya dönme kararı alan Febiven, Misfits ile anlaştı ancak burada da başarılı olamadı.

Bakalım Febiven’in sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir