League of Legends

FunPlus Phoenix kostümleri yakında PBE’ye geliyor

FunPlus Phoenix kostümleri yakında PBE'ye geliyor
Riot Games

Son Dünya Şampiyonu FunPlus Phoenix’in kostümlerine ilk bakış niteliğinde bir video paylaşıldı. Kostümlerin, yakın zamanda PBE sunucusuna geleceği açıklandı.

Geçtiğimiz sene finalde G2’yu 3-0 gibi ezici bir üstünlükle yenerek adını Worlds şampiyonlarının arasına yazdıran FunPlus Phoenix, yakında kendi kostümlerine sahip olacak. Tıpkı kendilerinden önceki şampiyonlar gibi, oyuncular tarafından seçilen beş ayrı şampiyona özel kostüm hazırlandı.

Takımın her bir oyuncusu farklı bir şampiyon seçti. Orman  oyuncusu Tian’ın tercihi Lee Sin oldu. Nişancı Lwx Vayne’i, destek Crisp Thresh’i, orta koridor DoinB Malphite’ı, üst koridor oyuncusu GimGoon ise Gangplank’i tercih etti. Bu şampiyonların dönüş animasyonlarında da, önceki yıllardan alışkın olduğumuz gibi kendilerini seçen oyuncuların imzalarını görüyoruz.

Beş kostümün beşi de, takımın renkleri olan siyah, kırmızı ve turuncu ile bezenmiş. Thresh ultisinin duvarları FunPlus Phoenix logosu ile süslenmiş. Lee Sin’i ise biraz Shazam’e benzeten bir animasyon eklemişler. Sanki şampiyonumuz kimliğini saklamaya çalışan bir süper kahramanmış gibi.

Son Dünya şampiyonunun durumu bu sene de hiç fena gözükmüyor. Çin ligi LPL’de mücadele eden FunPlus Phoenix, şu anda 10 zafer, 3 yenilgi ile 17 takım arasında üçüncü sırada.

Yeni Dünya Şampiyonluğu kostümlerinin çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Sadece, kostümlerin yakın zamanda PBE sunucusuna geleceğini biliyoruz. Tam bir tarih verilmese bile 10.9 yaması ile birlikte kostümleri deneyim etme şansına sahip olma olasılığımız yüksek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.