League of Legends

Hades, bir kez daha 1907 Fenerbahçe forması giyecek

Hades, bir kez daha 1907 Fenerbahçe forması giyecek
1907 Fenerbahçe

1907 Fenerbahçe, eski oyuncuları Volkan “Hades” Dinçer’i bir kez daha bünyesine kattığını Twitter üzerinden duyurdu.

Eski 1907 Fenerbahçe oyuncusu bir kez daha sarı-lacivert renkler altında mücadele etmek için anlaştı. Ünlü nişancı, 2020 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin kalanı boyunca eski takımının bünyesinde mücadele edecek.

2020 Bahar Mevsimi’ni Fransa takımı LDLC OL’nin altında geçiren Hades, hem bölgesel hem de bölgeler arası başarılar elde etmeyi başarmıştı. Fransa ligi LFL’de Bahar Mevsimi’nin lig aşamasını birinci olarak bitirmiş, playofflarda ise finale kadar yükselmişti. Finalde GamerOrigin’e kaybetse de Avrupa’da hatırı sayılır bir prestiji olan European Masters’da mücadele etme fırsatı bulmuştu.

European Masters turnuvasında gruplardan çıkarak playofflarda oynama hakkı kazanan takım, bir kez daha finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Bu sefer LFL finalindeki talihsizliği yaşamayan LDLC OL, K1ck Neosurf’ü 3-0’lık bir skor ile eleyeren EU Masters turnuvasını kazanmayı başarmıştı.

1907 Fenerbahçe ise son zamanlarda taraftarların tepkisi ile boğuşuyor. 2020 VFŞL Yaz Mevsimi’ne Sacre, Mojito, Blue, HolyPhoenix ve Japone’den oluşan, kağıt üzerinde oldukça güçlü bir takım kurmuşlardı. Ligde oldukça dominant bir performans sergilemesi beklenen takım isteneni veremeyince transfer çanları çalmaya başladı.

Sarı-lacivert ekip, ilk çareyi eski oyuncularında arayacakmış gibi gözüküyor. 2019 sezonu boyunca 1907 Fenerbahçe’nin bünyesinde oynayan Hades, takımıyla beraber Kış Mevsimi’ni domine etmiş olsa da Yaz Mevsimi’nde pek iyi bir performans sergileyememişti.

Böylece önceden duyurmuş olduğumuz Hades transferi doğrulanmış oldu. Takımın şu anki nişancısı HolyPhoenix’in geleceği için ise henüz bir açıklama yapılmadı.

2 Yorum

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.