League of Legends

LCK Yaz Mevsimi fikstürü açıklandı

Kespa’nın açıkladığı LCK Yaz Mevsimi fikstürüne göre mevsimin ilk maçı Jin Air Greenwigs ve KT Rolster arasında oynanacak.

League of Legends denildiğinde akla ilk gelen bölgelerden olan Kore, son birkaç mevsimdir tahtını kaybetti diyebiliriz. Geçtiğimiz mevsim LCK’i şampiyon olarak tamamlayan SKT, MSI 2019’a yarı finalde veda etti ve takımın elendiği bölge Avrupa oldu. LCK takımlarının tahtlarını geri almak için gelecek mevsimden itibaren bir şeyleri değiştirmeleri gerekiyor. Kore’de Yaz Mevsimi 5 Haziran günü başlayacak. İlk maç ise Jin Air Greenwings ve KT Rolster arasında oynanacak. Fikstüre aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yaz Mevsimi’nde oynanacak ilk maçın ayrı bir önemi var. KT Rolster’ın mücadele edeceği bu mücadelede uzun bir aradan sonra PraY’i izleme fırsatı elde edeceğiz. Deneyimli nişancının desteği olarak yakından tanıdığımız Snowflower Vadi’ye inecek. Son şampiyon SKT ise ilk maçına 7 Haziran Cuma günü çıkacak. Son şampiyonun rakibi ise açılış maçı ekiplerinden Jin Air Greenwings olacak.

Ligin bir diğer takımı Griffin ise ilk maçına 6 Haziran günü çıkıyor. Afreeca Freecs’le karşılaşacak ekibin LCK Yaz Mevsimi’nde nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor. Birçok taraftar takımdan bu mevsim şampiyonluk bekliyor. LCK takımları mevsim arasında büyük kadro değişikliklerine gitmedi. Yaz Mevsimi’nin kilit noktası oyuncuların form durumu olacak gibi gözüküyor.

Kespa’nın açıkladığı fikstüre yukarıdan ulaşabilirsiniz. VFŞL fikstürü henüz belli değil. Bizim ligimiz 8 Haziran günü başlayacak. Bakalım gelecek mevsim liglerden nasıl sonuçlar çıkacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.