League of Legends League of Legends Haberleri

Luana, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive Akademi’nin üst koridoru Luana, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Son zamanlarda harika bir yükseliş gösteren Luana birçoğuna göre gelecek vadeden yerli üst koridorlar arasında en üst sıraları aldı. Bahçeşehir SuperMassive formasıyla VFŞL ve Akademi Ligi’nde forma giyen üst koridor bir dönem tecrübeli oyuncu fabFabulous’u yedek bırakarak formayı kapmayı başardı. Bir süredir Akademi Ligi’nde devam eden Luana, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Luana ilk olarak P3P Esports forması giydi. Çok genç yaşta Espor sahnesine atılan oyuncu o dönemlerde soyadı olan Kayhan ismiyle oynuyordu. P3P Esports’ta hala takım arkadaşı olan Absolute ile oynayan üst koridor burada çok başarılı bir mevsim geçirmedi. Luana’nın sıradaki durağı Pars Esports oldu. Pars ile bekleneni veren isim takımıyla Yükselme Ligi’nde iyi bir performans sergileyerek VFŞL’ye çıkmaya hak kazandı.

Luana’nın bir sonraki durağı Bahçeşehir SuperMassive oldu. Köklü organizasyon genç oyuncuyu ilk olarak Akademi Ligi’nde oynattı. Burada harika performanslar sergileyen Luana, fabFabulous’un sallantılı döneminde fırsatı değerlendirerek VFŞL’de oynadı. Bir süre bu şekilde devam eden oyuncu, Fabfab’ın çok çalışarak eski performansı dönmesiyle yeniden Akademi Ligi’nin yolunu tuttu. Burada da Absolute ile oynayan oyuncu iki mevsim üst üste yarı final gördü ancak bir üst tura çıkmayı başaramadı.

Hem Fabfab hem de Luana’nın tekliflere açık olması SUP’un yabancı bir üst koridorla anlaşma ihtimalini güçlendirdi. Bakalım ekip gelecek mevsim için nasıl bir kadro kuracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir