League of Legends League of Legends Haberleri

Macro Maniacs, Only35 ve meânTnT’yi kadrosuna kattı

Yükselme Ligi ekiplerinden Macro Maniacs, nişancı Ahmet Cihan “meânTnT” Battal ve destek Emin “Only35” Aydın’ı transfer etti.

Sezon öncesi battlegrounds’ta Yükselme Ligi mücadelesi veren Macro Maniacs, Açık Elemeler’e tutuk bir başlangıç yapmıştı. İlk haftayı puan cetvelinin sonlarında tamamlayan ekip LongB’nin katılımıyla aradığı ivmeyi yakalamıştı. Aykut “Turkinator” Başkal tarafından kurulan McM’nin kadrosunda LongB’nin dışında KissNKite, un1tback ve Koreli ikili Neo-Cube yer alıyordu. Şampiyonluk Ligi’nde kötü günler geçiren Galakticos’a Neo’u gönderen ekip, alt koridorda da değişikliğe gitme kararı aldı.

Buna göre daha önce Şampiyonluk Ligi’nde boy göstermiş tecrübeli nişancı meânTnT ve geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi’nde Oyun Hizmetleri ile harikalar yaratan Only35, gelecek haftalarda Macro Maniacs’ın başarısı için mücadele edecek. YL’ye iyi bir başlangıç yapıp zirveye oynayacak bir takım görüntüsü çizen McM, ardından ikinci sıradaki yerini dahi riske soktu. Bu durumun ardından transfer hamlesi yapma yoluna giden ekip, alt koridor için iki genç yıldızla anlaşmaya vardı. Transfer yapılan bölgeden ziyade orman ve üst koridorda problemleri olduğu göze çarpan Macro Maniacs’ın buralara oyuncu getirip getirmeyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir