League of Legends League of Legends Haberleri

Medwin, Beşiktaş Esports Akademi’de oynama şansı elde etti

Beşiktaş Esports ve Tink Koleji ortaklığıyla gerçekleştirilen seçmelerin kazananı Medwin oldu, oyuncu Beşiktaş Esports Akademi’de forma giyecek ve Tink Koleji’nde burslu olarak eğitim görecek.

Beşiktaş Esports, Tink Koleji’yle yaptığı anlaşmada seçmeler sonucunda beğenilecek bir oyuncunun akademi takımında oynamasına ve Tink Koleji’nde %100 burslu olarak eğitim görmesini sağladı. Yapılan seçmelerin kazananı ise genç nişancı Medwin oldu. Oyuncu Beşiktaş Esports Akademi kadrosuna katıldı ve eğitimi için önemli bir adım atmış oldu.

Medwin, henüz adı duyulmamış bir oyuncu. 2001 doğumlu isim nişancı pozisyonunda oynuyor. Beşiktaş Esports’un genç oyuncular için yarattığı fırsattan yararlanan nişancı geleceği adına önemli bir adım atmış oldu. Beşiktaş Esports tarafından yapılan açıklamada Medwin’in sergilediği performansın takım koçlarının ilgisini çektiği belirtildi. Nova, Maurockafer ve Zetsu’nun değerlendirdiği genç oyuncu seçmelerde rakiplerinden üstün gözüktü.

Beşiktaş Esports bu organizasyonla birlikte ülkemize önemli bir yetenek kazandırmış olabilir. 2001 doğumlu oyuncunun eğitim hayatına Tink Koleji gibi teknolojiyi ön planda tutan bir kurumda devam edecek olması kişisel gelişim yönünden bir hayli değerli olacaktır. Medwin, önüne çıkan bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmesi dahilinde çok daha üst seviyelere çıkabilir. Beşiktaş’ın gelecek için yaptığı bu yatırımın meyvelerini ilerleyen yıllarda alabileceğini söyleyebiliriz.

Akademi takımının nişancısı Neos kariyerine Beşiktaş’ta devam edecek. Medwin’in sergileyeceği performansa göre maçlara çıkabileceğini belirtmek gerek. Bakalım genç nişancı Akademi Ligi’nde forma şansı bulabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir