League of Legends

MikeYeung, Echo Fox’a transfer oldu

Team Liquid

Son olarak Team Liquid Akademi forması giyen ormancı MikeYeung, Echo Fox’a transfer oldu.

Kötü bir mevsim geçiren Echo Fox kadrosunda değişiklik yapma kararı aldı. Takım bu mevsim çıktığı 8 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi. Bunu karşılığında 6 mağlubiyet alan Echo Fox bir hayli zayıf gözüktü. Ligin 9. sırasında yer alan ekip kadrodaki ilk değişikliği ormanda yapma kararı aldı. Son olarak Team Liquid formasıyla LCS Akademi Ligi’nde forma giyen MikeYeung, Echo Fox’a transfer oldu ve as kadrodaki yerini aldı.

MikeYeung bir süredir profesyonel sahnede olna bir isim. Ormancı Phoenix1’la gösterdiği performansın ardından diğer takımların ilgisini çekmeyi başardı. Tekli derecelide de 1. sıraya kadar çıkan oyuncu mekanik olarak bölgenin en iyi ormancıları arasında yer aldı. Phoenix1’ın ardından TSM’e transfer olan MikeYeung burada kendisinden beklenenin çok altında kaldı. Takım başarısız geçen bir mevsimin ardından MikeYeung’ı akademi kadrosuna yolladı. Tecrübeli ormancı TSM Akademi’de de üst düzey bir performans sergileyemedi.

Deneyimli ormancının son durağı Team Liquid Akademi oldu. Geçtiğimiz mevsim Xmithie’nin yedeği olarak TL kadrosunda yer alan isim akademi kadrosuyla ligde yarı finale kadar yükseldi ancak final göremedi. MikeYeung bölgede yerli sayıldığı için Echo Fox yabancı hakkını farklı bir koridorda kullanabilir. Takım bu transferler birlikte kadrosunda önemli bir esneklik kazanmış oldu. Ekibin ligdeki kötü gidişata bir dur demesi için en az bir değişiklik daha yapması gerekiyor gibi duruyor.

Bakalım Echo Fox’un performansı MikeYeung transferiyle birlikte ne yönde değişecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.