League of Legends mix

MSI 2023 Heyecanı Devam Ediyor

Mid-Season Invitational MSI 2023 , League of Legends (LoL) oyununun dünya çapında düzenlenen bir turnuvasıdır. Bu turnuva, LoL profesyonel liglerindeki en iyi takımların, dünya genelindeki diğer bölgesel liglerden gelen takımlarla karşılaştığı bir turnuva formatında gerçekleştirilir.

MSI 2023 Play-In Aşaması

Toplamda 3 takımın MSI 2023 ‘e kalacağı play-in aşamasında 2 takım üst kademeden 1 takım ise kaybedenler aşamasından katılacak.

LPL takımlarından Bilibili Gaming ile LLA takımlarından Rainbow7‘nin karşılaştığı maçta Bilibili Gaming turu 2-0 işe rahat geçti. Bu sonuçla birlikte üst turda Golden Guardians‘ın rakibi oldu. Rainbow7 ise kaybedenler aşamasında GAM Esports‘un rakibi oldu.

LCS takımlarından Golden Guardians ile VCS takımlarından GAM Esports‘un karşılaştığı maçta Golden Guardians 2-0 ile turu geçti ve MSI’ya bir adım daha yaklaştı. Bu sonuçla birlikte üst turda Bilibili Gaming‘in rakibi oldu. GAM Esports ise kaybedenler aşamasında Rainbow7′ın rakibi oldu.

LEC takımlarından G2 Esports ile CBLOL takımlarından LOUD‘un karşı karşıya geldiği maçta G2 Esports 2-0 ile adını bir üst tura yazdırdı. Bu maçta LOUD takımının ormancısı Croc maç başında item almayı unuttu. Bu sonuçla birlikte üst turda PSG Talon‘ın rakibi oldu. LOUD ise kaybedenler aşamasında DetonatioN FocusMe‘nın rakibi oldu.

PCS takımlarından PSG Talon ile LJL takımlarından DetonatioN FocusMe‘nin karşılaştığı maçta PSG Talon 2-0 ile adını üst tura yazdırdı. Bu sonuçla birlikte üst turda G2 Esports‘un rakibi oldu. DetanatioN FoucMe ise kaybedenler aşamasında LOUD‘ın rakibi oldu.

HOWL Espor Büyük Final Aşamasına Yükseldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir