League of Legends League of Legends Haberleri

Oguzkhan, Dark Passage’a transfer oldu

Yeniden genç bir beşli kurmak isteyen Dark Passage, orman rolü için Oguzkhan ile anlaşma sağladı. Takım, Kituruken’in de kadroda yer alacağını açıkladı.

Geçtiğimiz mevsim kurduğu beşliyle genç oyunculara şans tanımak istediğini açıklayan takım sahibi Ertuğ Okçuoğlu, ligimize yeni yıldızlar katmak istediklerini belirtmişti. Hem finansal sorunlar hem de oyuncu eksikliği esporun çınarlarından DP’yi böyle bir kadro planlamasına itti. İlk olarak orta koridora tecrübesi oyuncu Maximillion’ı transfer ettiğini duyuran ekip gelecek mevsimki ormancılarını da açıkladı. Kituruken kadroda kalırken Oguzkhan ile anlaşmaya varıldığı açıklandı.

Oguzkhan daha önce herhangi bir takımda profesyonel bir turnuvaya katılım sağlamadı. Tecrübesiz oyuncu bu yıl ilk kez VFŞL ya da Akademi Ligi’nde forma giyecek. Sezonun sona ermesiyle oyuncu denemelerine başlayan Dark Passage, aradan sivrilen genç yetenekleri bünyesine katmak amacıyla yola çıkmış durumda.

Oguzkhan’ın ormandaki partneri geçtiğimiz mevsim kadroda yer alan Kituruken olacak. Kituruken geçen mevsim Dark Passage’ın galip geldiği bir mücadelede MVP seçilmeyi başarmıştı. Genç oyuncu, DP’nin verdiği fırsatla kendini herkese kanıtlamak için bir kez daha Vadi’de olacak. Dark Passage geçtiğimiz mevsim ormanda Crystal’ı alarak takıma “abilik” etmesini sağlamıştı. Bu yıl bu pozisyonda öyle bir oyuncu olmayacak. Hem Oguzkhan hem de Kituruken bir hayli tecrübesiz.

Bu haberin ardından takımın orman ve orta koridorunda mücadele edecek isimler belli oldu. Bakalım Dark Passage diğer koridorlara kimleri transfer edecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir