League of Legends League of Legends Haberleri

Origen, FORG1VEN ile anlaştı

Futbol yıldızı Arbeloa’dan aldıkları yatırımla beraber transfer atağına geçen Origen, son boş koltuğu Forg1ven ile doldurdu.

Expect, Insec, Froggen ve Jesiz ile anlaşıp European Masters 2018 yolunda iddiasını artıran Origen, alt koridorda Jesiz’in yanına ünlü oyuncu Forg1ven’ı kattı. Origen resmi twitter hesabından açıklanan transfer, bir süredir topluluğun dilinde dedikodu halinde geziyordu. Jesiz’in de gelmesiyle beraber yükselen Forg1ven sesleri, Origen’in yeniden Avrupa arenasında ses getirmesini isteyen taraftarlar için heyecan verici hale gelmişti. 6 yıllık League of Legends kariyerinde nişancı rolünden vazgeçmeyen Yunan oyuncı; Copenhagen Wolves, Sk Gaming, Gambit Gaming, H2K, Origen gibi takımlarda görev yaptı. H2K’in ardından en üst seviye kariyerine ara veren Forg1ven, Different Dimension adındaki Yunanistan takımı ile de küçük bir macera yaşamıştı.

25 yaşındaki sevilen oyuncunun Avrupa arenasına dönecek olması çok sayıda izleyiciyi memnun etti. Expect, Insec, Froggen ve Jesiz transferlerinin ardından kadrosunu Forg1ven gibi bir yıldızla taçlandıran Origen’de ise European Masters öncesi keyifler yerinde. İspanyol ekibi turnuvayı kazanıp 40.000€’yu cebine koyar mı bilinmez, ancak sezon 3 ve 4’te profesyonel arenayı takip eden herkesi ekrana kilitleyecekleri kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir