League of Legends League of Legends Haberleri

Origen, yıldız orta koridor Froggen ile anlaştı

Geçtiğimiz günlerde “European Masters” turnuvası ile Vadi’ye döneceğini duyuran Origen, topluluğun en sevdiği orta koridor oyuncularından Froggen ile anlaşmaya vardı.

İspanyol ekibi hafta içinde bu sene ilk kez düzenlenecek European Masters’a katılacağının sinyallerini vermişti. İlk olarak tüm League of Legends severlerin ister istemez nickini bildiği ormancı Insec’i kadrosuna katan ekip, 2016 ve 2017 Worlds sahnesine G2 ile beraber çıkmış üst koridor Expect transferini de bu hafta duyurdu. Efsane oyuncu xPeke önderliğinde faaliyetlerini sürdüren Origen, son olarak Danirmarkalı orta koridor oyuncusu ‘Froggen’ ile anlaşarak çoğu tarafsız Avrupa izleyicisini kendi saflarına çekmeyi başardı.

League of Legends camiasının en iyi Anivia oyuncularından biri olarak bilinen Froggen, son olarak Echo Fox’ta tutunmaya çalışsa da bir türlü NA LCS playoff’larına kalamamıştı. Sezon 1’den beri hayatımızda olan Danimarkalı oyuncunun kariyerindeki birkaç senelik düşüşün ardından Origen’i seçmesi oldukça manidar. Bilindiği üzere Origen de kurulduğu sene Worlds yarı finalinde SKT T1’a elenecek kadar ileri gitmiş fakat ardından başarılarının devamını getirememişti. Origen ve Froggen’ın birlikte toparlanma mücadelesini izlerken, Expect, Froggen, Insec üçlüsünün yanına gelecek alt koridoru da heyecanla bekliyor olacağız. Kulislerde konuşulan Forgiven ihtimali gerçekleşirse Origen’in ve European Masters turnuvasının izlenme oranlarının artacağı kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir