League of Legends League of Legends Haberleri

Oyunfor.Crew’un yeni orta koridoru Naehyun oldu

2017 Kış Mevsimi finalistlerinden Oyunfor.Crew, Godbro’dan boşalan orta koridor pozisyonuna Naehyun’u transfer etti. Oyuncu, geçtiğimiz mevsimi EU LCS ekiplerinden Origen’de geçirmişti.

Geçtiğimiz mevsimin flaş takımlarından Crew, ilk transferini orta koridora gerçekleştirdi. Resmi bir açıklama yapılmasa da takımın Godbro ve Wendelbo ile yollarını ayırdığı biliniyordu. Tercihini Koreli oyuncudan yana kullanan organizasyon, Origen’den ayrılan Naehyun’u transfer etti. En uzun süre maç kazanamama gibi kötü bir şöhreti bulunan Naehyun, eski takımı ligden düşmesine rağmen Origen’in nispeten iyi oyuncularından birisi olarak gösteriliyordu.

2017 Yaz Mevsimi’nde ilk yabancı hakkını orta koridorda kullanan Oyunfor.Crew’un destek rolüne de yabancı oyuncu aradığını belirtelim. Naehyun’un performansına baktığımızda 28 maçta sadece 1.4 KDA elde ettiğini, fakat skor katkısında %63.9 ile iyi bir ortalama tutturduğunu görüyoruz. Çin’in ikinci ligi LSPL’de oynarken EU LCS’e transfer olan oyuncunun uzun bir süre adaptasyon problemi yaşadığından da bahsetmek gerekiyor. Tıpkı Dark Passage’a transfer olan Cinkrof gibi Naehyun’un da yetenekli bir oyuncu olduğunu belirtelim. Fakat Cinkrof’un aksine oyuncu, tam bir mevsim boyunca gidişatın kötü olduğu takımda kendisini göstermeye çalıştı ve kısmen bunda da başarılı oldu.

Crew’un Godbro ile yollarını ayırması şaşırtıcı olarak algılansa da görünüşe göre oyuncu kariyerine EU CS’de devam ettirme kararı aldığı için bu ayrılık gerçekleşti. Geçtiğimiz mevsim orta koridordan takımını taşıyan Godbro, KMF 2017’de de oldukça iyi bir performans sergilemişti. Ekibin başka hangi hamleler yapacağını ise hep beraber bekleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir