League of Legends League of Legends Haberleri

Oyunfor.Crew’un yeni desteği Mocha oldu

2017 Yaz Mevsimi öncesi transferlerine devam eden Oyunfor.Crew, Wendelbo’dan boşalan destek rolüne bir başka Koreli oyuncu Mocha’yı transfer etti. Ekibin böylelikle kadrosu da tamamlanmış oldu.

2017 Kış Mevsimi’ni oldukça iyi geçiren ve Final’e kadar yükselen ekip, büyük bir başarı elde etmişti. Sırasıyla Galakticos ve Team AURORA’yı eleyen takım, SuperMassive’e yenilmesine rağmen göstermiş olduğu performansla takdirleri toplamıştı. Kış Mevsimi öncesi Elwind, Godbro ve Wendelbo gibi flaş transferler yapan Crew, yeni mevsimde de iddiasını sürdürmek istiyor.

Türk oyuncuları ile yoluna devam eden takım, öncelikle Godbro ile yollarını ayırmış, bu pozisyona daha önce EU LCS’te Origen forması giyen Koreli Naehyun ile anlaşmıştı. Destek rolünde de tercihini Koreli oyuncudan yana kullanan ekip, daha önce Kore Yükselme Ligi’nde Pathos ve EU CS’de Team Forge gibi takımlarda oynayan Mocha’yı transfer etti.

Yetenekli bir destek oyuncusu olarak bilinen Mocha’nın Madness ile olan uyumu, ekibin başarısında anahtar etkenlerden birisi olacaktır. Wendelbo ile Madness, agresiflik bakımından iyi bir ikili oluşturmasına rağmen Wendelbo’nun “aşırı” agresifliği takıma çoğu zaman pahalıya mal oluyordu.

Takımın orta koridorundaki Naehyun’un ise nasıl bir performans göstereceği merak konusu. EU LCS’te kendini bir nevi kanıtlamış olmasına rağmen oyuncunun mental olarak daha rahat bir takımda sergileyeceği oyun çok daha üst düzey olabilir.

2017 Yaz Mevsimi’nde “Koreli” oyuncu transferlerinin git gide daha çok popülerleştiğini görüyoruz. İki oyuncu da kaliteli olmasına rağmen ortada iletişim gibi büyük bir problem bulunuyor. Oyuncuların bir önceki takımlarının Avrupa sahnesinden olması bu duruma bir miktar yardımcı olacaktır.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir