Papara SuperMassive İçin Değişim Rüzgarları! League of Legends mix

Papara SuperMassive İçin Değişim Rüzgarları!

Türkiye’nin köklü espor organizasyonlarından Papara SuperMassive için League of Legends takımında birtakım değişiklikler söz konusu.

Papara SuperMassive, takımın koçu tacocat ile yolların karşılıklı olarak ayırdıklarını duyurdu. Takımın efsane nişancıcı HolyPhoenix’in oyunculuğun ile birlikte koçluk da yapacağı, yardımcı koç Rider’ın ise HolyPhoenix’e destek olacağı duyuruldu.

Papara SuperMassive, League of Legends ulusal rekabetçi sahnesini Şampiyonluk Ligi’nde 3. sırada bulunuyor. 5. haftanın tamamlanması ile birlikte 6 galibiyet 3 mağlubiyet ile 3. sırada bulunan ekip son oynadığı 4 karşılaşmanın 3’ünü kaybetti. Playoff’lara az bir zaman kala gelen bu değişik lolespor takipçilerinde oldukça farklı şekillerde karşılandı.

Holyphoenix Faktörü

Türk espor sahnesinin en tecrübeli isimlerinden Anıl “Holyphoenix” Işık bu sezon SuperMassive forması giyiyor. Takımlarında üstlendiği lider rol ile ligimizin yüzlerinden biri olan isim için hedef daima şampiyonluk.  Kariyeri 2014’e dayanan Anıl “HolyPhoenix” Işık saymakla bitmeyecek şampiyonluk ve başarısının yanı sıra son zamanlarda üstlendiği takım liderliğiyle ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz sezonu Mevsim Şampiyonluğu’nun yanı sıra En Değerli Oyuncu Ödülü ile kapatan yıldız bu sezon kariyerinde ilk defa Papara SuperMassive forması giyiyor.

Holyphoenix konu ile ilgili olarak;

Geçmişteki birçok takımımda bu görevi zaten üstleniyordum. SUP bunu bu şekilde paylaşan tek takım oldu şeffaflık için. Oyuncu/Yayıncı/Influencer/Koç olarak elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Destekleriniz için çok teşekkürler, dedi.

Eski koç Tacocat ise;

Alınan karara dair, en azından split devam ettiği sürece yorum yapmak istemiyorum. Kısa süreli de olsa birlikte çalıştığım herkese başarılar dilerim. Superweek’te ortaya çıkan problemleri çözmek için elimden geleni yapmak isterdim, kısmet değilmiş. En azından kendi adıma neleri daha iyi yapmış olabileceğimin farkındayim, ve bunlardan ders çıkaracağım. Takımın başarısı adına başkalarının da aynısını yapmasını umuyorum. best of luck, supocat out, mesajını yayımladı.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 5. Haftası Tamamlandı!

VCT 2023: LOCK//IN Şampiyonu FNATIC!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir