Papara SuperMassive Yıldız Nişancı Zeitnot ile Anlaştığını Duyurdu! League of Legends Ana Sayfa

Papara SuperMassive Zeitnot ile Anlaştığını Duyurdu!

Şampiyonluk Ligi takımlarından Papara SuperMassive, Türk espor ekosisteminin en deneyimli nişancılarından Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun ile anlaştığını duyurdu.

Papara SuperMassive ve Zeitnot

Geçtiğimiz sezonu 3. sırada tamamlayıp EMEA Masters’da istediği performansı yakalayamayan Papara SuperMassive, flaş bir transfere imza attı. Son maçına Worlds 2020’de Unicorns of Love’e karşı çıkan Zeitnot ile anlaşan ekip bunu yayımladığı video dizisiyle duyurdu. Askerlik vazifesinden yeni dönen oyuncu için, askerlik ve satranç temalı bir video ile takipçileriyle bu haberi paylaşan SUP yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.

Baba Zeitnot

Kariyerinde birçok farklı ŞL takımında oynayan Zeitnot, herkes tarafından “Baba” olarak biliniyor. Bunun yanında Zeitnot’un ülkemizde yetişmiş en önemli esporculardan biri olduğu konuşuluyor. Yaklaşık 3 yıldır profesyonel forma giymeyen Zeitnot tekrardan Papara SuperMassive forması giyecek. SuperMassive, bugün yayımlanan eğlenceli bir videoyla bu haberi doğruladı. Bahsi geçen videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Özellikle HWA Gaming döneminde yıldız parlayan Zeitnot, Dark Passage ile şampiyonluklar yaşadı. Ardından SUP’a transfer olan oyuncu buraya geldiği günden bu yana hiçbir finali kaçırmadı. Üç yılda altı final gören oyuncu bunların üçünü kazanırken üçünü kaybetti. Bu süreçte GBM, Frozen, Wolf ve Snowflower gibi yetenekli Korelilerle beraber oynadı. Zeitnot, Caps ve Xerxe’li Dark Passage kadrosunun da bir parçasıydı.

Son olarak Papara SuperMassive bünyesinde Worlds’de Unicorns of Love karşılaşmasına çıkan deneyimli isim, tekrardan yuvasına geri döndü.

Daha fazla League of Legends haberi için tıklayın.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir