League of Legends League of Legends Haberleri

PowerOfEvil ve Horo, Unicorns of Love’dan ayrıldı

Avrupa LCS’in önemli takımlarından Unicorns of Love’dan ayrılık haberlerleri geldi. PowerofEvil ve Horo takımdan ayrılırken, Vardags’ın yedeğe çekildiği haberi takımın resmi Facebook sayfasından duyuruldu.

Unicorns of Love’ın Facebook sayfasından yapılan açıklamaya göre yıldız orta koridor oyuncusu PowerOfEvil ve ormancı Horo takımdan ayrıldı, nişancı Vardags ise yedeğe çekildi. Horo’nun Kore’de halletmesi gereken bir takım kişisel sorunları olduğu ve o yüzden Kore’de kalması gerektiği belirtilen açıklamanın devamında Horo’ya teşekkürlerini sunan takım, yeni ormancısının kim olacağına dair bir bilgi vermedi. PowerOfEvil’in ise başka bir takımla anlaştığı ve o yüzden takımdan ayrıldığı açıklandı. Oyuncunun hangi takımla anlaştığını ise takımın yöneticilerine söylemediği de açıklamada yer aldı.

https://www.facebook.com/UnicornsOfLove/posts/449236611934540

Geçtiğimiz sene Avrupa LCS’e yükselen ve adından başarıyla söz ettiren takımın en önemli parçası olan PoE’nin yerine, Unicorns of Love cephesi tarafından kimin getirileceği ise merak konusu. Takımın yaşlı-genç, tecrübeli-tecrübesiz herkesle görüştüğü ve doğru adımı atabilmek için ince eleyip sık dokuduğu belirtiliyor. Bu iki ayrılıktan önce ise Eylül ayında takımın nişancısı Vardags’ın yedeğe çekildiği bilgisi ve düzenlenecek olan seçmelere katılacağı da açıklamada yer alıyor.

Destek oyuncusu Hylissang ve üst koridor oyuncusu Vizicsacsi’nin etrafına bir takım kuracak olan UOL’da kadronun gelecek haftalarda kesinleşmesi bekleniyor. IEM San Jose’de ki başarının ardından, LCS Kış mevsiminde finale yükselen ama yaz mevsiminde kış mevsinindeki kadar başarılı olamayan Unicorns oF love’un yeni kadrosu merakla bekleniyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir